czwartek 19 października 2017

Michaliny, Michała, Piotra

reklama

Brudzew: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim szlakiem

Brudzew: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim szlakiem - Foto: G. Oblizajek
Foto: G. Oblizajek 

Ze wzruszeniem przypominają sobie chwilę, gdy na ich dłoniach po raz pierwszy pojawiły się delikatne i lśniące obrączki. Od tamtego momentu minęło naprawdę wiele lat, ale pary, które mieliśmy przyjemność powitać na uroczystości Jubileuszu Długoletniego Pożycia Małżeńskiego w Kolnicy, nigdy nie zwątpiły w swoją miłość. Wójt Gminy Brudzew Cezary Krasowski, odnosząc się do swojej pasji, pięknie porównał małżeństwo do podróży motocyklem. To było niezapomniane spotkanie.

Na początku uroczystości powitano dostojnych jubilatów, którzy złożyli przysięgę małżeńską 50 lat temu: Teresę i Józefa Ziębów z Kolnicy, Jadwigę i Stanisława Mielcarków z Kolnicy, Kazimierę i Andrzeja Maleszów z Brudzewa, Mariannę i Kazimierza Ićków z Krwon, Zofię i Kazimierza Janików z Izabelina, Bronisławę i Kazimierza z Janczaków z Brudzewa, Krystynę i Karola Pilarzów z Chrząblic oraz Amelię i Ryszarda Budów z Brudzewa.

Następnie powitano jubilatów, którzy złożyli przysięgę małżeńską 25 lat temu: Halinę i Zbigniewa Ićków z Krwon, Renatę i Dariusza Rychterów z Chrząblic, Martę i Arkadiusza Górskich z Galewa, Jolantę i Zbigniewa Gralińskich z Brudzewa, Małgorzatę i Mariusza Rosiaków z Krwon, Halinę i Krzysztofa Sakowskich z Brudzewa, Barbarę i Mirosława Michalaków z Kolnicy, Marię i Janusza Kaczmarków z Bratuszyna, Renatę i Roberta Michalskich z Brudzewa, Bożenę i Szczepana Szałków z Kuźnicy Janiszewskiej, Mariolę i Tomasza Kałużnych z Kolnicy, Krystynę i Grzegorza Sikora z Dąbrowy, Wiolettę i Zbigniewa Rusków z Brudzewa, Jolantę i Sławomira Grabowskich z Olimpii, Jolantę i Piotra Pietrzaków z Kozubowa, Ewę i Marka Włodarczyków z Janiszewa, Violettę i Piotra Jaworków z Kolnicy, Lucynę i Roberta Kurzów z Izabelina, Bożenę i Dariusza Łosińskich z Galewa, Jolantę i Pawła Płócienników z Galewa, Agnieszkę i Jarosława Banasiaków z Izabelina, Aleksandrę i Ireneusza Wdzięcznych z Brudzynia, Mariolę i Jerzego Grzyśników z Krwon, Wiesławę i Krzysztofa Kurzawów z Kuźnicy Janiszewskiej, Grażynę i Ireneusza Rumiejowskich z Brudzewa.

Małżonkowie obchodzący 50-lecie pożycia małżeńskiego zostali odznaczeni medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” , a małżonkowie z 25-letnim stażem otrzymali pamiątkowe dyplomy. Atmosferę umilały występy Zespołu Tańca Ludowego „Brudzewiacy”. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

go

Foto: G. Oblizajek2
Foto: G. Oblizajek3
Foto: G. Oblizajek4
Foto: G. Oblizajek5
Foto: G. Oblizajek6
Foto: G. Oblizajek7
Foto: G. Oblizajek8
Foto: G. Oblizajek9
Foto: G. Oblizajek10
Foto: G. Oblizajek11
Foto: G. Oblizajek12
Foto: G. Oblizajek13
Foto: G. Oblizajek14
Foto: G. Oblizajek15
Foto: G. Oblizajek16
Foto: G. Oblizajek17
Foto: G. Oblizajek18
Foto: G. Oblizajek19
Foto: G. Oblizajek20
Foto: G. Oblizajek21
Foto: G. Oblizajek22
Foto: G. Oblizajek23
Foto: G. Oblizajek24
Foto: G. Oblizajek25
Foto: G. Oblizajek26
Foto: G. Oblizajek27
Foto: G. Oblizajek28
Foto: G. Oblizajek29
Foto: G. Oblizajek30
Foto: G. Oblizajek31
Foto: G. Oblizajek32
Foto: G. Oblizajek33
Foto: G. Oblizajek34
Foto: G. Oblizajek35
Foto: G. Oblizajek36
reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Zobacz także:

Teatr Przystani po raz kolejny otwiera się na...

Teatr Przystani po raz kolejny otwiera...

z wczoraj
Janiszew: III Hubertus Gminy Brudzew

Janiszew: III Hubertus Gminy Brudzew

z wczoraj
Bicie rekordu RKO w SP1

Bicie rekordu RKO w SP1

17 paźd.
Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej 2017

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej 2017

16 paźd.
Lokalny rekord w resuscytacji pobity!

Lokalny rekord w resuscytacji pobity!

16 paźd.
Poznańskie Słowiki zaśpiewały w kościele pw....

Poznańskie Słowiki zaśpiewały w...

15 paźd.
reklama
reklama
reklama