XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Trening z sensei Koszelą. Gość z Kanady pokazał alternatywne strategie prowadzenia walk

Trening z sensei Koszelą. Gość z Kanady pokazał alternatywne strategie prowadzenia walk
 

Czwartkowy wieczór 19 kwietnia w naszym klubie nie był zwykłym dniem treningowym. Nasi klubowicze mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w seminarium, prowadzonym przez wybitnego, Kanadyjskiego trenera Kyokushin - Zbigniewa Koszelę, który na co dzień mieszka i trenuje w Kanadzie-Toronto i przybył do nas na zaproszenie sensei Dariusza Jasiakiewicza.

Sensei Koszela wpisał się do kart historii Karate w Kanadzie jako pierwszy, i jak dotąd , jedyny Polak, który stoczył bez przerwy 100 walk kontaktowych ze zmieniającymi się przeciwnikami. Testy „100 Kumite ”, obywają się jedynie w tym stylu i do jego zaliczenia stają najlepsi karatecy świata, znani również z ringów K1. Sensei Zbigniew Koszela stoczył także 23 profesjonalne walki kick-boxingu na ringach całych Stanów Zjednoczonych, oprócz tego, jest dwukrotnym mistrzem Ameryki w Kyokushin i czołowym zawodnikiem Shidokan w wadze średniej.

Nasz gość z Ameryki północnej, zaprezentował wychowankom Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcji Kyokushinkai karate :

- sposoby i metody prowadzenia treningów w jego rodzimym klubie w Toronto
- alternatywne rozwiązania i strategię prowadzenia walki sportowej na macie
- techniki udoskonalające samoobronę
- kontrolowanie i przewidywanie zachowań przeciwnika

Całe seminarium cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych wychowanków, co świadczy o ich potrzebie pogłębiania wiedzy na temat Kyokushin oraz wielkim autorytecie jakim jest dla nas sensei Koszela, który pierwsze swoje kroki w kyokushin stawiał w naszym klubie w latach 80 tych, gdzie zdawał na swoje pierwsze pasy i walczył na turniejach w Polsce.

My jeszcze raz dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym seminarium. OSU!

materiał nadesłany
Zdjęcia: sensei Robert Łajdecki 1 dan

foto: sensei Robert Łajdecki 2
foto: sensei Robert Łajdecki 3
foto: sensei Robert Łajdecki 4
foto: sensei Robert Łajdecki 5
foto: sensei Robert Łajdecki 6
foto: sensei Robert Łajdecki 7
foto: sensei Robert Łajdecki 8
foto: sensei Robert Łajdecki 9
foto: sensei Robert Łajdecki 10
foto: sensei Robert Łajdecki 11
foto: sensei Robert Łajdecki 12
foto: sensei Robert Łajdecki 13
foto: sensei Robert Łajdecki 14
foto: sensei Robert Łajdecki 15
foto: sensei Robert Łajdecki 16
foto: sensei Robert Łajdecki 17
foto: sensei Robert Łajdecki 18
foto: sensei Robert Łajdecki 19
reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Zobacz także:

Dni Malanowa: Eleni oraz Piękni i Młodzi czyli...

Dni Malanowa: Eleni oraz Piękni i...

z dzisiaj
FishMob w Turku zatańczony!

FishMob w Turku zatańczony!

z wczoraj
Dni Malanowa: Górale z Future Folk grali i...

Dni Malanowa: Górale z Future Folk...

z wczoraj
V biegi w Wyszynie zakończone

V biegi w Wyszynie zakończone

26 maj.
Ostatni mecz w Turku kończy się remisem

Ostatni mecz w Turku kończy się remisem

26 maj.
MDP Będziechów i MDP Żdżary Mistrzami Powiatu....

MDP Będziechów i MDP Żdżary Mistrzami...

26 maj.
reklama
reklama
reklama