niedziela 24 czerwca 2018

Danuty, Jana, Janiny

reklama

Zabawa na „ChałTURze” już w piątek

Zabawa na „ChałTURze” już w piątek
 

Można z uporem maniaka ograniczać się do słuchania niemieckiego techno czy skandynawskiego dark synth-popu, ale jest przecież jeszcze muzyka, która towarzyszy nam w wielu momentach naszego życia. Wesela, imprezy rodzinne i wydarzenia plenerowe nie obejdą się bez utworów lekkich, łatwych i przyjemnych, a zaprezentują je wraz z początkiem najbliższego weekendu zespoły podczas V Prezentacji Zespołów Weselnych.

Koncertowanie w dniu 12 czerwca rozpocznie się o godz. 18:00. Wydarzenie gościć będzie park Konstytucji 3-go maja  przy ul. Kościuszki. Prezentacje zespołów to nie jedyne atrakcje, czekające na widownię „ChałTURy” 2015. Przed turkowską publicznością zaprezentuje się również nasz turkowski Big Band.

reklama

AW

Zabawa na „ChałTURze” już w piątek

Podobne artykuły

Wideo: Dżem jeszcze raz!

Wideo: Dżem jeszcze raz!

5 czerw.
Więcej zdjęć z koncertu zespołu

Więcej zdjęć z koncertu zespołu "Dżem"

4 czerw.
Koncert Dżemu zakończył tegoroczne Dni Turku i...

Koncert Dżemu zakończył tegoroczne Dni Turku i Gminy...

3 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama