środa 18 stycznia 2017

Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

reklama

1% dla Turku: Wspomóż organizacje z powiatu tureckiego

1% dla Turku: Wspomóż organizacje z powiatu tureckiego
 

Każdego roku na łamach naszego portalu prezentujemy profile osób i Organizacji Pożytku Publicznego z terenu naszego powiatu, starających się o wsparcie dla swoich działań. Po raz kolejny rusza lokalna akcja „1% dla Turku”. Ukierunkowana jest przede wszystkim w stronę mieszkańców miasta Turku i powiatu tureckiego, którzy rozliczają się z dochodów za ubiegły rok.

Jako podatnicy o przeznaczeniu 1% naszego podatku możemy zadecydować samodzielnie, prawo do jego otrzymania mają organizacje pozarządowe posiadające status organizacji pożytku publicznego. Czym są Organizacje Pożytku Publicznego? To wszelkie organizacje pozarządowe – stowarzyszenia, fundacje, spółki niedziałające w celu osiągania zysku, a także podmioty działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego oraz innych kościołów i związków wyznaniowych.

Organizacje starające się o prawo do otrzymania 1% muszą spełnić poszczególne wymagania (m.in. nie mogą prowadzić działalności gospodarczej polegającej na wyrobie produktów tytoniowych i spirytusowych, lub handlu tymi wyrobami).

Pamiętaj: 1% Twojego podatku może wspomóc ludzi zjednoczonych misją poprawienia warunków życia na obszarze miasta Turku i powiatu tureckiego.

go

Podobne artykuły

Mariusz Harasny dziękuje za Wasz 1%

Mariusz Harasny dziękuje za Wasz 1%

20-10-2016
Podaruj 1% podatku na leczenie i rehabilitacje...

Podaruj 1% podatku na leczenie i rehabilitacje Zuzi

10-04-2016
1% dla Witka

1% dla Witka

11-02-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama