niedziela 22 stycznia 2017

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Program Bezpieczna Gmina. Skorzystaj z Biura Detektywistycznego

Program Bezpieczna Gmina. Skorzystaj z Biura Detektywistycznego
 

Program jest realizowany przez Biuro Detektywistyczne A.K Wodziński i skierowane dla osób z powiatu tureckiego, późniejszych planach są gminy z kolejnych powiatów. Jest to program przede wszystkim dla osób z poza obszarów miejskich, narażonych na różne niebezpieczeństwa i nie tylko, a także na sprawy prywatne rodzinne gdzie służby publiczne( Policja) nie są w stanie nam pomóc. Nasz program ma na celu szybciej i sprawniej rozwiązać daną sprawę, przy maksymalnej naszej wydolności fizycznej, wszystkie sprawy są poufne i zachowane pomiędzy daną osobą , a nami do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem... Każda osoba która przystąpi do naszego programu jest objęta naszą troską. Jesteśmy dostępni 24/h, bez względu na okoliczności danego dnia.

Sprawy które obejmujemy naszym programem to m.in :

Wywiad środowiskowy

Na zlecenie klienta przeprowadzamy dogłębny wywiad dotyczący konkretnej osoby, jej reputacji w środowisku, prowadzonym stylu życia czy skłonnościach do nałogów.

Sprawdzanie niani

Macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości w stosunku do opiekunki Waszego dziecka? Na Państwa życzenie sprawdzimy co się dzieje zarówno w, jak i poza domem w czasie Waszej nieobecności.

Niejawna ochrona dzieci

Jako jedni z nielicznych na rynku proponujemy Państwu usługi z zakresu dyskretnej ochrony dziecka podczas jego obecności poza domem.

Sprawy rodzinne i rozwodowe

Naszym celem jest pomoc zdradzanym małżonkom w zdobyciu informacji i dowodów zdrady. Sprawimy, aby ewentualna zdrada wyszła na jaw.

Obserwacje detektywistyczne

W ramach świadczonych przez nas usług możecie Państwo zlecić nam obserwację osoby. Takie działanie wymaga wyjątkowej dyskrecji, aby obserwowana osoba nie zauważyła, że jest śledzona przez detektywów.

Testowanie wierności partnera

Oferujemy Państwu możliwość z korzystania z usługi testowania wierności partnera w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do małżonka/narzeczonego/partnera życiowego.

Ponadto:

  • Poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się
  • Poszukiwanie mienia
  • Wykrywanie sprawców oszustw ( m.in sklepy internetowe )
  • Odzyskiwanie danych utraconych z kart telefonicznych SIM

Wyżej wymienione sprawy to jest jakiś tylko zarys naszej pracy, np. teraz mamy wzrost cen jak wiemy OC , Autocasco ( AC) nawet będzie można zapłacić według prognoz do 4.000 tys zł na rok, może gdzieś więcej, może gdzieś mniej... Jest to sporo pieniążków jak wiadomo... ale na to są również sposoby, aby nie płacić za AC a zarazem nie martwić się o samochód tak samo jak o mieszkanie podczas naszej nieobecności i będziemy stopniowo również chcieli to realizować.

Dzięki naszemu programowi ludzie będą mogli czuć się jeszcze bardziej bezpiecznie wiedząc, że w sprawach, gdzie śledztwo w danej sprawie prowadzi Policja, jesteśmy my czyli Biuro Detektywistyczne A.K Wodziński ... Bądź w sprawach gdzie Policja nie pomoże z różnych względów prawnych, każdy zna życie i myślę, że tego doświadczył na własnej skórze i w tedy zostaliśmy tylko my, i my tej pomocy udzielimy... Życie jest życiem biegnie własnym torem i dzisiaj potrzebuje pomocy Nowak, a jutro, czy pojutrze Kowalski, wiem że przyjdzie taki dzień, że ja sam będę.

Program został wymyślony przez nas z chęcią niesienia pomocy innym, zwłaszcza osobom biednym, bo nikt nie ma prawa do krzywdzenia innych osób w sposób materialny, fizyczny bądź jeszcze inny.

Warto pomagać innym i nie dlatego, że ktoś ma za dużo, tylko to jest raczej kwestia wychowania... Do kogo będziemy mogli w sposób fizyczny dotrzeć, to zrobimy to z naszym programem, natomiast do kogo nie będziemy w stanie, a ktoś by chciał dołączyć do naszego programu zapraszamy... pod numerem telefonu 887-076-558, i również można się dowiedzieć różnych ciekawych rzeczy. Gorąco zachęcamy wszystkich!

Wszystkich dobrych ludzi, a wiem że są tacy proszę o pomoc w dla Zuzanny Wojdziak nic was to nie kosztuje, a dzięki wam Zuzia będzie miała zapewnioną dodatkową rehabilitację której bardzo potrzebuje by móc odzyskać sprawność więc proszę przekażcie jej 1 % z podatku. Wystarczy, że wpiszecie KRS: 0000037904 a, w polu informacje uzupełniające 29374 WOJDZIAK ZUZANNA. Dziękuje wszystkim dobrym ludziom za pomoc w imieniu Zuzi jej rodziców jak i swoim. 

reklama
reklama
reklama