XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku i Gminy Turek już w ten weekend

Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku i Gminy Turek już w ten weekend - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Sylwia Grzeszczak i zespół IRA będą gwiazdami tegorocznych Dni Turku i Gminy Turek, które odbędą się 17 i 18 czerwca.

Coroczna impreza dla mieszkańców Turku i gminy Turek odbywać się będzie w weekend po Święcie Bożego Ciała, tj. w dniach 17 i 18 czerwca 2017 r. Gwiazdą pierwszego dnia będzie zespół IRA. Zespół z sukcesem wrócił na listy przebojów, w ubiegłym roku wydał płytę winylową „MY”, zaś za singiel „Wybacz” odebrał platynową płytę.

reklama

Hitem ubiegłego roku była piosenka „Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak. Wokalistka na scenie muzycznej funkcjonuje od dzieciństwa. Nie tylko śpiewa, ale również komponuje i gra na pianinie. Śpiewała z raperem Liber (w 2009 r. z Liberem wystąpiła podczas Dni Turku), a od 6 lat kontynuuje karierę solową. Sylwia Grzeszczak będzie gwiazdą niedzieli, czyli drugiego dnia Dni Turku i Gminy Turek.

Dla mieszkańców organizatorzy przygotowują jeszcze koncerty innych zespołów polskiej sceny muzycznej. Poza IRĄ i Grzeszczak, będzie można bawić się na koncercie grupy Happysad, grającą mieszkankę rocka alternatywnego i gitarowego. Na pewno wielu fanów ucieszy się z koncertu zespołu 4 Szmery, uznawanego za najlepszy coverband zespołu AC/DC.

Poza koncertami na mieszkańców Turku i Gminy Turek czekać będę liczne atrakcje sportowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Będzie pyszne jedzenie i wesołe miasteczko. Ponadto podczas imprezy, z okazji jubileuszu 15-lat współpracy Miasta Turek z niemieckim Miastem Wiesmoor, gościć będziemy wiesmoorczyków, którzy przygotują niespodziankę dla turkowian.

reklama

materiał nadesłany

Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku i Gminy Turek już w ten weekend

Podobne artykuły

Dżem i Margaret na Dniach Turku i Gminy Turek

Dżem i Margaret na Dniach Turku i Gminy Turek

8 maj.
Wideo: Sobotni wieczór na Dniach Turku z lotu...

Wideo: Sobotni wieczór na Dniach Turku z lotu ptaka

18-06-2017
IRA, konkursy, puchar dla

IRA, konkursy, puchar dla "Tura" i pomoc dla Julka....

17-06-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama