Już w sobotę: Głosuj na Adriana z Turku podczas finału Disco Star, godz. 18:00

środa 24 maja 2017

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych już 22 i 23 marca

Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych już 22 i 23 marca
 

W środę 22 marca (godz.10:00-13:00) i czwartek 23 marca (godz. 15:00-18:00) odbędą się Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ZPEW.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat placówki, skorzystać z konsultacji pedagogicznej, psychologicznej, logopedycznej, porozmawiać ze specjalistami. Rodzice zyskają okazję zwiedzenia szkoły i uzyskania wszelkich niezbędnych informacji oraz dokumentów.

W ramach Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych działają: Szkoła Podstawowa Specjalna, Gimnazjum Specjalne, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy. Prowadzone są także indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze. Opiekę całodobową zapewniania internat.

Warto poznać zalety ZPEW. Indywidualne podejście do ucznia, wycieczki, turnieje rehabilitacyjne, udział uczniów w warsztatach, konkursach, olimpiadach i projektach – plusy Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku można wymieniać długo.

Więcej informacji na stronie www.zpew-turek.pl.

Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych już 22 i 23 marca

Podobne artykuły

Tydzień Promocji Zdrowia

Tydzień Promocji Zdrowia "W zgodzie z naturą" w...

8 maj.
Pożegnanie Absolwentów Bursy Szkolnej w Zespole...

Pożegnanie Absolwentów Bursy Szkolnej w Zespole...

4 maj.
Zapisy na Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka...

Zapisy na Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka już...

11 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama