piątek 15 grudnia 2017

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych już 22 i 23 marca

Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych już 22 i 23 marca
 

W środę 22 marca (godz.10:00-13:00) i czwartek 23 marca (godz. 15:00-18:00) odbędą się Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ZPEW.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat placówki, skorzystać z konsultacji pedagogicznej, psychologicznej, logopedycznej, porozmawiać ze specjalistami. Rodzice zyskają okazję zwiedzenia szkoły i uzyskania wszelkich niezbędnych informacji oraz dokumentów.

W ramach Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych działają: Szkoła Podstawowa Specjalna, Gimnazjum Specjalne, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy. Prowadzone są także indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze. Opiekę całodobową zapewniania internat.

Warto poznać zalety ZPEW. Indywidualne podejście do ucznia, wycieczki, turnieje rehabilitacyjne, udział uczniów w warsztatach, konkursach, olimpiadach i projektach – plusy Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku można wymieniać długo.

Więcej informacji na stronie www.zpew-turek.pl.

Drzwi Otwarte Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych już 22 i 23 marca

Podobne artykuły

Międzyośrodkowy Festiwal Talentów

Międzyośrodkowy Festiwal Talentów "Cyrk wita"

27 list.
XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego...

XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad...

26 paźd.
Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku...

Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku...

17 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama