czwartek 27 kwietnia 2017

Sergiusza, Teofila, Zyty

reklama

Czar irlandzkiej wyspy w G2

Czar irlandzkiej wyspy w G2
 

Tradycją naszej szkoły stało się świętowanie wspólnie z Irlandczykami na całym świecie.

17 marca obchodzimy St. Patrick’s Day czyli Dzień Świętego Patryka. W naszej szkole to okazja do posłuchania muzyki irlandzkiej, obejrzenia prezentacji multimedialnych dotyczących święta oraz możliwość wspólnego pamiątkowego zdjęcia w kolorze green. Całą naszą społeczność ogarnia w ten dzień wyjątkowy nastrój, a muzyka koi zmysły  i zabiera nas w podróż do Irlandii. 

Wszystkim osobom ubranym w tym dniu na zielono dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!

materiał nadesłany
 

Podobne artykuły

G2 pamięta o

G2 pamięta o "Lesie katyńskim"

12 kw.
Filatelistyka bawi, uczy, kształci

Filatelistyka bawi, uczy, kształci

11 kw.
Sukces uczniów G2 w konkursie pod hasłem

Sukces uczniów G2 w konkursie pod hasłem "DWIE...

5 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama