XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Tesco w Turku

Tesco w Turku
 

Ponad 15 tysięcy produktów zaoferuje klientom nowy hipermarket Tesco w Turku. Oferta sklepu została stworzona w oparciu o badania opinii przeprowadzone wśród mieszkańców miasta. Dzięki nim, w nowym sklepie znajdzie się wiele nowych marek w dyskontowych cenach, modne amerykańskie ubrania Cherokee oraz bardzo lubiane przez mieszkańców Turku wyroby lokalnych producentów. Nowe Tesco zaoferuje także łatwo dostępne usługi finansowe, a klientów obsługiwać będą wyłącznie lokalni pracownicy. Otwarcie nowego sklepu Tesco planowane jest już w październiku tego roku!
Na półkach nowego sklepu klienci znajdą około 15000 produktów. Oferta składa się głównie
z polskich produktów oraz wysokiej jakości produktów marki własnej Tesco. Na szczególną uwagę zasługuje ponad 40 nowych marek pierwszej potrzeby, które Tesco wprowadziło do oferty nowego sklepu w odpowiedzi na obawy mieszkańców Turka związane z kryzysem gospodarczym. Ta oferta to korzystna alternatywa dla klientów dyskontów, jak Lidl czy Biedronka zarówno pod względem ceny, jak i jakości.

„Przed otwarciem sklepu zapytaliśmy mieszkańców miasta o to, jakie produkty chcieliby znaleźć
w swoim sklepie” – mówi Michał Kubajek, rzecznik sieci Tesco Polska. „W oparciu o zgromadzone opinie, przygotowaliśmy dla Turka specjalną ofertę, która odpowiada na aktualne potrzeby: poszukiwanie oszczędności przy zachowaniu dotychczasowego standardu życia. Naszym celem jest zapewnienie klientom cen znanych z dyskontów, jednocześnie oferując wszystkie korzyści związane z robieniem zakupów w Tesco, takie jak: lady ze świeżymi wędlinami, mięsem i nabiałem, szeroki asortyment różnych produktów: od najtańszych do delikatesowych oraz dogodne godziny otwarcia.” – dodaje Kubajek.

reklama

Mieszkańcy Turku zwracali także bardzo dużą uwagę na regionalne i lokalne wyroby, które lubią
i często kupują w swoim mieście. Dlatego w ofercie nowego sklepu Tesco będzie można znaleźć m.in. lokalny nabiał, pieczywo, wyroby cukiernicze oraz wędliny.

„Podczas badań opinii, klienci w Turku zwracali dużą uwagę na regionalne produkty, których brakuje im w sklepach konkurencji. Dlatego w nowym Tesco wprowadziliśmy do oferty wiele wyrobów pochodzących od lokalnych producentów, m.in. lubiane przez mieszkańców pieczywo z piekarni Muchlin czy bardzo smaczny nabiał z Mleczarni Turek”. W Tesco będzie je można kupić
w atrakcyjnych cenach.” – mówi Kubajek.

W nowym Tesco klienci będą mogli również kupić najnowszą, jesienno-zimową kolekcję ubrań amerykańskiej marki Cherokee. Odzież ta inspirowana jest najnowszymi trendami w światowej modzie, a na całym świecie z sukcesami rywalizuje z takimi markami jak H&M czy Orsay. Oprócz marki Cherokee w ofercie Tesco znajdzie się także odzież F&F projektowana przez londyńskich stylistów.

reklama

Nowy sklep wyróżnia się również długimi godzinami otwarcia (24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu), oraz możliwością opłacania rachunków np. za prąd czy telefon przy kasach. Unikalną jest także oferta usług finansowych Tesco - niskooprocentowana pożyczka czy karta kredytowa Tesco/Mastercard, którą można otrzymać przy zarobkach zaczynających się od 450 złotych netto. O pożyczkę i kartę można ubiegać się bez potrzeby wychodzenia z domu – wszystkie formalności załatwia się przez telefon lub w Punkcie Obsługi Finansowej zlokalizowanym w sklepie.

W nowym sklepie Tesco zatrudniło ponad 90 mieszkańców Turku i okolic, którzy najlepiej znają potrzeby tutejszej ludności. Już teraz pracują oni w sklepie, przygotowując go na wielkie otwarcie dla klientów. Planowane jest ono na połowę października bieżącego roku.

źródło: Tesko Polska

Podobne artykuły

Czerwone Diabły z Pucharem Burmistrza

Czerwone Diabły z Pucharem Burmistrza

z dzisiaj
Dni Malanowa: Eleni oraz Piękni i Młodzi czyli...

Dni Malanowa: Eleni oraz Piękni i Młodzi czyli...

z dzisiaj
FishMob w Turku zatańczony!

FishMob w Turku zatańczony!

z wczoraj
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama