III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

wtorek 24 kwietnia 2018

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

Lubisz czarny humor i zombie? Seans w parku na pewno cię usatysfakcjonuje

Lubisz czarny humor i zombie? Seans w parku na pewno cię usatysfakcjonuje - foto: freeimages.com / george Crux
foto: freeimages.com / george Crux 

Tradycją stało się to, że jedną z atrakcji wakacji w Turku są filmowe sense „pod chmurką”. Nie inaczej będzie i tym razem. W piątek 28 lipca osoby, które lubią się bać, a zarazem pośmiać, obejrzą czarną komedię „Płytki grób” oraz horror na wesoło „Zombie SS”.

XIV Turkowskie Lato z Filmem rozpocznie się o godz. 21:30. Najpierw osoby zgromadzone w parku im. Konstytucji 3. Maja obejrzą film „Płytki grób” z 1994 roku. Jego reżyser, Danny Boyle, przedstawił w nim niezwykłą historię trójki przyjaciół, którym udało się znaleźć współlokatora. Co stanie się, gdy któregoś dnia ów współlokator zejdzie z tego świata, pozostawiając po sobie walizkę pełną banknotów? O tym przekonamy się podczas seansu. Drugim filmem, który 28 lipca obejrzy turkowska publiczność, będzie „Zombie SS”. Jest to abstrakcyjna historia grupy nazistowskich żołnierzy, którzy przemienieni w żywe trupy snują się od czasów II wojny światowej po dzień dzisiejszy po niedostępnych rejonach Norwegii.

Do udziału w XIV Turkowskim Lecie z Filmem zachęca Miejski Dom Kultury w Turku, a także Miasto Turek.

AW

Lubisz czarny humor i zombie? Seans w parku na pewno cię usatysfakcjonuje

Podobne artykuły

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama