Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Nocny Maraton Filmowy przyciągnął kinomaniaków

Nocny Maraton Filmowy przyciągnął kinomaniaków - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W sobotni wieczór, wzorem lat ubiegłych na dziedzińcu Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera odbył się pierwszy w tym roku nocny Maraton filmowy. Punktualnie o godzinie 21.00 tłumnie przybyli widzowie zajęli miejsca. Obecnych było 126 miłośników kina.

Wieczór rozpoczął się od krótkiego spotkania z przedstawicielem KPP w Turku mł. asp. Dorota Grzelką, która przedstawiła zagrożenia, z którymi możemy zetknąć się w życiu codziennym. W dalszej części, widzowie mogli już podziwiać amerykańskie kino oscarowe. Jako pierwszy na ekranie pojawił się film „Lala Land” w reżyserii Damiena Chazella, a następnie wyemitowano „Poradnik pozytywnego myślenia” w reżyserii Davida O. Russella.

reklama

Najwytrwalsi widzowie dotrwali do końca tj. 01.30, kiedy zakończyła się projekcja drugiego filmu. Mamy nadzieję, że wieczór ten przyniósł widzom wiele pozytywnych wrażeń.

Jednocześnie Miejska Biblioteka Publiczna i Muzeum Miasta Turku zaprasza ponowie już 19 sierpnia na drugą noc maratonu filmowego, tym razem będzie to wieczór z polskim kinem pokażemy „Mój rower” w reżyserii Piotra Trzaskowskiego oraz „Sztukę kochania” w reżyserii Marii Sadowskiej.

Pamiętajmy: 19 sierpnia godzina 21.00 dziedziniec Muzeum w Turku. Do zobaczenia.

Podobne artykuły

Wystawa: Matematyczny poCIĄG

Wystawa: Matematyczny poCIĄG

16 mrz.
Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

8 mrz.
Poetycko-muzyczny wieczór w turkowskiej bibliotece

Poetycko-muzyczny wieczór w turkowskiej bibliotece

8 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama