Wystawa: 500 lat reformacji, 180-lecie Parafii Ewangelickiej w Turku / 24.11. godz. 18:00 / Muzeum Miasta Turku

piątek 24 listopada 2017

Emmy, Flory, Romana

reklama

Kopernik Plus wyróżniony w Warszawie na podsumowaniu Europejskiego Tygodnia Sportu

Kopernik Plus wyróżniony w Warszawie na podsumowaniu Europejskiego Tygodnia Sportu
 

W dniu 13.10.2017r. prezes stowarzyszenia „Kopernik Plus” działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku, Dariusz Piotrowski, brał udział w uroczystej gali podsumowującej Europejski Tydzień Sportu 2017 na zaproszenie Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki

Stowarzyszenie zostało wyróżnione za organizację wydarzeń sportowych w ramach ETS. „Kopernik Plus” zorganizował 6 imprez sportowych, w których brały udział dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy z miasta i powiatu tureckiego. Zostało to zauważone w MSiT i uhonorowane.

reklama

Obecność na uroczystości zakończenia ETS dała możliwość rozmowy z ministrem sportu na temat realizowanego projektu Turkowska Akademia Sportu. Wręczono panu ministrowi koszulkę projektu oraz pamiątki z miasta. Takie turkowskie pamiątki przyjęli też ambasadorowie Europejskiego Tygodnia Sportu - Artur Siódmiak, Czesław Lang, Zofia Klepacka i Maria Andrejczyk, zapewniając o swoim zainteresowaniu projektem.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Turmageddon już w niedzielę w TVP!...

Turmageddon już w niedzielę w TVP! Organizatorzy...

6 paźd.
Wideo: I Integracyjny Bieg Turmageddon 2017

Wideo: I Integracyjny Bieg Turmageddon 2017

2 paźd.
Turmageddon wystartował. Takiego hardkoru w...

Turmageddon wystartował. Takiego hardkoru w parku...

30 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama