Koncert Bacteryazz i Męczenie Owiec / Pub mixTura / 17.02 godz. 21:00

niedziela 18 luty 2018

Konstancji, Krystiana, Sylwany

reklama

Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych

Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
 

Dnia 16 października 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się uroczysty apel z okazji DEN.

Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Baran, która podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w edukację i wychowanie. DEN to również okazja do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom, którym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Gościem honorowym na uroczystości był Pan Mariusz Seńko, Starosta Powiatu Tureckiego, który na ręce Pani Dyrektor wręczył kwiaty i złożył życzenia wszystkim pracownikom.

reklama

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna. Tym razem wychowankowie przedstawili krótką ,,Historię tańca”. Publiczność miała okazję zobaczyć tango, zorbę, a także ,,Macarenę” i ,,Lambadę”. Wszystkich zachwycił układ taneczny do muzyki z filmu ,,Grease” oraz ,,Time of my Life” z ,,Dirty Dancing”. Nie zabrakło popularnego Despacito, który porwał zgromadzonych do tańca. Uczniowie przygotowali również niespodziankę w postaci tortu z lizaków i odśpiewali dla swoich nauczycieli tradycyjne ,,Sto lat”. Owacjom i wzruszeniom nie było końca, co sprawiło, że artyści poczuli się szczęśliwi i spełnieni.

Uczniów przygotowała pani Elżbieta Kociołek i pani Beata Szczesiak.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wieczór wigilijny w Zespole Placówek...

Wieczór wigilijny w Zespole Placówek...

24-12-2017
Niepełnosprawni intelektualnie też potrafią -...

Niepełnosprawni intelektualnie też potrafią -...

08-12-2017
Międzyośrodkowy Festiwal Talentów

Międzyośrodkowy Festiwal Talentów "Cyrk wita"

27-11-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama