III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

czwartek 26 kwietnia 2018

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Co uczniom "Piątki" w duszy gra?

Co uczniom
 

9 listopada 2017 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku odbyło się podsumowanie VIII Międzyszkolnego Konkursu Literacko–Plastycznego „Co mi w duszy gra”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 przygotowali prace fotograficzne i literackie przedstawiające ich pasje i zainteresowania.

Na konkurs nadesłano 39 prac fotograficznych i 36 literackich. W części fotograficznej jury przyznało 4 nagrody (I miejsce i trzy miejsca II). Uczniowie naszej szkoły Aleksandra Kowalska (klasa 3 c gimnazjum) i Eryk Pawlak (klasa VII a) zajęli miejsce II.

reklama

W konkursie literackim, w którym uczniowie musieli napisać własne wiersze, Natalia Kaczkowska z klasy VII a zajęła III miejsce, Jacek Wroniak i Patryk Frąckowiak z klasy VII d otrzymali wyróżnienia.

Do konkursu fotograficznego uczniów "Piątki" przygotowała pani Beata Szymańska, a do konkursu literackiego pani Emilia Wyrwa.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Akcja

Akcja "Żonkil" w Szkole Podstawowej nr 5

24 kw.
Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z...

Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z Instytutem...

23 kw.
Śledzili losy lokalnych bohaterów

Śledzili losy lokalnych bohaterów

18 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama