piątek 15 grudnia 2017

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

OSP Turek pozyskała nowe Nomexy, buty i hełmy

OSP Turek pozyskała nowe Nomexy, buty i hełmy
 

Ochotnicza Straż Pożarna w Turku w 2017 roku wzięła udział w projekcie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na dotację dla przedsięwzięcia pn: „Zakup specjalistycznej odzieży ochronnej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku”. W ramach umowy dotacyjnej pozyskano dla Jednostki Operacyjno-Technicznej: 6 kompletów typu Nomex (UPS), 6 par butów specjalnych i 6 hełmów strażackich.

Koszt przedsięwzięcia to kwota 19.899,95zl z czego środki własne OSP Turek to 995,00 zł, dotacja WFOŚiGW zgodnie z umowa wyniosła 18.904,95. Pozyskany sprzęt dla naszej Jednostki Operacyjno-Technicznej będzie w pełni wykorzystany do zabezpieczenia naszych ratowników podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

reklama

Dążeniem OSP w Turku jest aby każdy ratownik posiadał własną specjalną odzież ochronną co w obecnej chwili jest na poziomie 50%.

Ochotnicza Straż Pożarna w Turku chce wyrazić podziękowanie dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu za możliwość wzięcia udziału w w/w przedsięwzięciu.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Nowy Ford dla OSP Przykona

Wideo: Nowy Ford dla OSP Przykona

6 grudz.
Tokary: Pamięci tych, którzy odeszli na...

Tokary: Pamięci tych, którzy odeszli na "wieczną...

22 list.
Wideo: Nowy wóz strażacki w OSP Będziechów

Wideo: Nowy wóz strażacki w OSP Będziechów

15 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama