wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Wideo: Konferencja prasowa Zarządu PiS Turek

Wideo: Konferencja prasowa Zarządu PiS Turek
 

Podczas dzisiejszej konferencji zorganizowanej przez zarząd powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości, Poseł na Sejm RP, Ryszard Bartosik wyraził swoją opinię na temat bieżących wydarzeń w regionie i powiecie tureckim.

Poseł Bartosik skomentował sprawę przyjmowanych w okolicznych samorządach apeli w sprawie sytuacji subregionu konińskiego w obliczu końca elektrowni i kopalni. Wg posła w samych apelach nie ma nic złego, choć należy pamiętać, że stoi za nimi poseł Nowak z PO. Wg turkowskiego parlamentarzysty Nowak jest ostatnią osobą, która powinna się upominać o sprawy kopalni i elektrowni. - Wygląda to tak, jakby ktoś, kto zatruł region, szukał teraz odtrutki – komentował sprawę Bartosik.

reklama

Poseł Prawa i Sprawiedliwości sprzeciwił się także formom niejawnej kampanii przed wyborami samorządowymi. Jako przykład podał „Forum Sołtysów Gmin Powiatu Tureckiego” w Brudzewie. Wg Ryszarda Bartosika osoby z PO i PSL pod szyldem Marszałka Województwa Wielkopolskiego prowadziły utajoną kampanię. - Wyrażam zdziwienie, że wójt gminy kopalnianej, która najbardziej ucierpiała od ludzi z PO i PSL, takie spotkania organizuje – mówił Ryszard Bartosik.

Wideo: Konferencja prasowa Zarządu PiS Turek

Podobne artykuły

Wideo: Minister Środowiska z wizytą w Turku

Wideo: Minister Środowiska z wizytą w Turku

30 kw.
Wideo: Konferencja prasowa Zarządu Powiatowego PiS

Wideo: Konferencja prasowa Zarządu Powiatowego PiS

20 kw.
Turkowskie PiS na obchodach 8 rocznicy...

Turkowskie PiS na obchodach 8 rocznicy katastrofy...

13 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama