Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

sobota 24 luty 2018

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Wideo: Konferencja prasowa Zarządu PiS Turek

Wideo: Konferencja prasowa Zarządu PiS Turek
 

Podczas dzisiejszej konferencji zorganizowanej przez zarząd powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości, Poseł na Sejm RP, Ryszard Bartosik wyraził swoją opinię na temat bieżących wydarzeń w regionie i powiecie tureckim.

Poseł Bartosik skomentował sprawę przyjmowanych w okolicznych samorządach apeli w sprawie sytuacji subregionu konińskiego w obliczu końca elektrowni i kopalni. Wg posła w samych apelach nie ma nic złego, choć należy pamiętać, że stoi za nimi poseł Nowak z PO. Wg turkowskiego parlamentarzysty Nowak jest ostatnią osobą, która powinna się upominać o sprawy kopalni i elektrowni. - Wygląda to tak, jakby ktoś, kto zatruł region, szukał teraz odtrutki – komentował sprawę Bartosik.

reklama

Poseł Prawa i Sprawiedliwości sprzeciwił się także formom niejawnej kampanii przed wyborami samorządowymi. Jako przykład podał „Forum Sołtysów Gmin Powiatu Tureckiego” w Brudzewie. Wg Ryszarda Bartosika osoby z PO i PSL pod szyldem Marszałka Województwa Wielkopolskiego prowadziły utajoną kampanię. - Wyrażam zdziwienie, że wójt gminy kopalnianej, która najbardziej ucierpiała od ludzi z PO i PSL, takie spotkania organizuje – mówił Ryszard Bartosik.

Wideo: Konferencja prasowa Zarządu PiS Turek

Podobne artykuły

Sprzedali demokrację za 500+? Gdyby to było...

Sprzedali demokrację za 500+? Gdyby to było takie...

21 lt.
Spotkanie Noworoczne PiS

Spotkanie Noworoczne PiS

22 st.
Wideo: 1,6 mln zł trafi do szpitala powiatowego...

Wideo: 1,6 mln zł trafi do szpitala powiatowego z...

17 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama