niedziela 18 marca 2018

Edwarda, Narcyza, Zbysława

reklama

Julek walczy o swoje życie. Pomożecie?

Julek walczy o swoje życie. Pomożecie? - foto: facebook.com/juliankomajda/
foto: facebook.com/juliankomajda/ 

Trzyletni Julian Komajda cały czas walczy o swoje życie. Wczoraj rozpoczęła się zbiórka na portalu siepomaga.pl. Aby przeprowadzić kolejną terapię potrzebnych jest ponad 800 tys. zł.

Wsparcie dla Julka można przekazać na stronie https://www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Julian walczy ze swoją chorobą od ponad roku. Terapia, którą przechodził w Niemczech, przyniosła skutki uboczne. - Jedyną szansą na dalsze leczenie jest nowatorska terapia szczepionką anty-neuroblastoma w Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku, USA. - czytamy na fanpage „Julian Komajda kontra neuroblastoma”, stronie, na której możemy prześledzić całą historię walki trzylatka z chorobą.

reklama

Jak informują rodzicie Julka, chłopiec jest po konsultacji medycznej w amerykańskiej klinice i został zakwalifikowany do podania szczepionki. Problem stanowią koszty przeprowadzenia leczenia. Łącznie wyniosą one ponad 800 tys. zł.

md

Podobne artykuły

Społeczeństwo 2.0 na ratunek Julkowi

Społeczeństwo 2.0 na ratunek Julkowi

15 mrz.
Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę....

Jaś z Władysławowa chce pokonać chorobę. Wesprzyjmy go

9 mrz.
Turkowianie hojniejsi niż rok temu. Kwesta na...

Turkowianie hojniejsi niż rok temu. Kwesta na...

02-11-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama