czwartek 24 maja 2018

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z Instytutem Filologii Germańskiej UAM

Turkowski Ogólniak podpisał współpracę z Instytutem Filologii Germańskiej UAM - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Dziś, 23 kwietnia, dyrektor Danuta Szczepanik podpisała porozumienie o współpracy z Instytutem Filologii Germańskiej UAM, reprezentowanym przez prof. UAM dr. hab. Janusza Taborka – absolwenta LO. Wydarzenie miało miejsce przed rozpoczęciem konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Turku pn. "Wiosna z Niemieckim w Powiecie Tureckim".

- Od kilku lat powiat turecki stawia na nowoczesne technologie oraz edukację wielojęzyczną – poinformował Starosta Powiatu Tureckiego, Mariusz Seńko, przypominając o projektach lingwistycznych realizowanych na terenie powiatu już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. - List intencyjny przypieczętuje kolejny krok w edukację języka niemieckiego na terenie naszego powiatu – dodał starosta Seńko.

reklama

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni także przedstawiciele następujących wydawnictw: Wydawnictwo Macmillan, Wydawnictwo LektorKlett, Wydawnictwo Nowa Era szkoła językowa Leader School Turek oraz Anna Życka EXPERTSCHOOL Trener Edukacyjny.

Podobne artykuły

Wideo: Trwa budowa dróg i nabór do szkół....

Wideo: Trwa budowa dróg i nabór do szkół. Starosta...

7 maj.
Razem można więcej

Razem można więcej

24 kw.
Śledzili losy lokalnych bohaterów

Śledzili losy lokalnych bohaterów

18 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama