XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Trwa budowa wodnego placu zabaw

Trwa budowa wodnego placu zabaw
 

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Armii Krajowej trwa budowa wodnego placu zabaw. Aktualnie montowane są dysze i zraszacze, zaś parking dla korzystających z placu już jest gotowy.

Powstający wodny plac zabaw będzie miał nieckę o powierzchni ok. 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdą się liczne urządzenia: zraszacze i fontanny lub dysze o różnych kształtach m.in. obręczy, kwiatów, armatek, grzybków i ruchomych wiaderek, z których będzie się wylewać bądź tryskać woda. Całość podzielona zostanie na strefy wiekowe, z urządzeniami dobranymi odpowiednio dla danej grupy użytkowników.

reklama

Przy placu zabaw znajdą się: budynek socjalny z natryskami i przebieralniami, toalety, leżaki i mające dawać cień, pergole. Na placu budowy już powstała niecka, na której właśnie montowane są instalacje z dyszami i elementami tryskającymi wodą. W stanie surowym stoi też budynek socjalny. Od ul. Kolska Szosa wybudowane zostało nowe ogrodzenia. Gotowy jest już parking, na którym pomieści się ponad 40 aut osobowych i dwa autobusy.

Wiele wskazuje na to, że z nowej atrakcji miejskiej będzie można korzystać już w najbliższe wakacje.

materiał nadesłany

Trwa budowa wodnego placu zabaw

Podobne artykuły

Turkowska ciepłownia uroczyście otwarta

Turkowska ciepłownia uroczyście otwarta

25 maj.
PGKiM też buduje na Kaczmarskiego

PGKiM też buduje na Kaczmarskiego

10 maj.
Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta...

Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i...

3 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama