XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Poszukiwania 32-latki zakończone. Turkowianka odnaleziona

Poszukiwania 32-latki zakończone. Turkowianka odnaleziona
 

Wielu mieszkańców powiatu tureckiego i okolic żyło historią 32-letniej Katarzyny Włodarczyk z Turku. Zaginionej poszukiwali policjanci, poszukiwał również prywatny detektyw. Na szczęście historia ta ma swój happy end.

Pani Katarzyna w dniu 4 grudnia 2016 roku wyszła z miejsca zamieszkania, udając się w bliżej nieznanym kierunku. Nie powróciła do domu, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rozpoczęły się więc poszukiwania. Policjanci prosili o kontakt osoby, które mogły widzieć szczupłą i wysoką, zielonooką kobietę, ubraną w momencie zaginięcia w czarną kurtkę i ciemne dresowe spodnie. – Za chwilę mamy święta, a pani Kasia ma męża i małego synka, więc wszyscy odnajdźmy małemu mamę na gwiazdkę – prosił także apelując do internautów prywatny detektyw Artur Wodziński.

reklama

Można już odetchnąć z ulgą. W piątek 23 grudnia z lokalnymi dziennikarzami skontaktował się oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku. Jak informuje asp. sztab. Mateusz Latuszewski, kobieta została odnaleziona. Tak więc oto rodzina państwa Włodarczyków będzie mogła spędzić święta razem. Szersze informacje nie są udzielane, sprawa jest wyjaśniana. 

AW


 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Poszukiwania 32-latki z Turku trwają. Detektyw...

Poszukiwania 32-latki z Turku trwają. Detektyw prosi...

19-12-2016
Poszukujemy zaginionej Katarzyny Włodarczyk

Poszukujemy zaginionej Katarzyny Włodarczyk

15-12-2016
Smaszew: Odnaleźli zaginioną 74-latkę

Smaszew: Odnaleźli zaginioną 74-latkę

04-09-2016
reklama
reklama
reklama