poniedziałek 18 grudnia 2017

Bogusława, Gracjana, Laury

reklama

Przykona: Jechał pijany, ludzie to zauważyli. Dzięki tej reakcji Policja złapała 51-latka

Przykona: Jechał pijany, ludzie to zauważyli. Dzięki tej reakcji Policja złapała 51-latka - foto: freeimages.com / tomasz mazurkiewicz
foto: freeimages.com / tomasz mazurkiewicz  

Są ludzie, którzy przymkną oko na to, że ktoś ewidentnie jeździ autem pijany, ale są i tacy, którzy na takie zachowanie nie patrzą przez palce. O tym, że inni uczestnicy ruchu drogowego wiedzą, jak skorzystać z pomocy policjantów, przekonał się pewien pijany 51-latek.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w poniedziałek 2 stycznia. Wtedy to policjanci otrzymali informację, iż w stronę Przykony jedzie samochodem osobowym marki Renault Laguna ktoś, kto raczej nie jest trzeźwy. Wskazanego mężczyznę udało się zatrzymać na ul. Słonecznej w Przykonie. Podczas badania stanu trzeźwości 51-latek wydmuchał wynik 0,90 mg alkoholu w litrze powietrza co oznacza, że miał w swoim organizmie około 1,8 promila.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Grzymiszew: Jechał fordem mając 2,1 promila

Grzymiszew: Jechał fordem mając 2,1 promila

9 paźd.
Przykona: Zderzenie trzech aut przy stacji paliw

Przykona: Zderzenie trzech aut przy stacji paliw

2 paźd.
Tuliszków: Pijany kierowca Golfa zatrzymany....

Tuliszków: Pijany kierowca Golfa zatrzymany. Sądowy...

2 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama