Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

czwartek 22 marca 2018

Bogusława, Jagody, Katarzyny

reklama

Przykona: Jechał pijany, ludzie to zauważyli. Dzięki tej reakcji Policja złapała 51-latka

Przykona: Jechał pijany, ludzie to zauważyli. Dzięki tej reakcji Policja złapała 51-latka - foto: freeimages.com / tomasz mazurkiewicz
foto: freeimages.com / tomasz mazurkiewicz  

Są ludzie, którzy przymkną oko na to, że ktoś ewidentnie jeździ autem pijany, ale są i tacy, którzy na takie zachowanie nie patrzą przez palce. O tym, że inni uczestnicy ruchu drogowego wiedzą, jak skorzystać z pomocy policjantów, przekonał się pewien pijany 51-latek.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w poniedziałek 2 stycznia. Wtedy to policjanci otrzymali informację, iż w stronę Przykony jedzie samochodem osobowym marki Renault Laguna ktoś, kto raczej nie jest trzeźwy. Wskazanego mężczyznę udało się zatrzymać na ul. Słonecznej w Przykonie. Podczas badania stanu trzeźwości 51-latek wydmuchał wynik 0,90 mg alkoholu w litrze powietrza co oznacza, że miał w swoim organizmie około 1,8 promila.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Psary: Miał 3 promile i wjechał w zarośla

Psary: Miał 3 promile i wjechał w zarośla

13 mrz.
Turek: Nietrzeźwy skończył jazdę na Kaliskiej

Turek: Nietrzeźwy skończył jazdę na Kaliskiej

13 mrz.
Mołdawianin jechał zygzakiem. 2,8 promila było...

Mołdawianin jechał zygzakiem. 2,8 promila było...

27 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama