Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

BMW w Clio, VW w Scanię itd. Wtorek pełen kolizji

BMW w Clio, VW w Scanię itd. Wtorek pełen kolizji - Do kolizji doszło także w Słodkowie.
Do kolizji doszło także w Słodkowie.  

We wtorek 10 stycznia policjanci mieli pełne ręce roboty. Na lokalnych drogach doszło do szeregu kolizji. Kierowcy ewidentnie nie popisali się rozwagą.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godz. 8:00 przy Placu Sienkiewicza w Turku. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki Citroen Xsara Picasso, wskutek nieprawidłowego cofania, uderzyła w inne auto. Około godz. 13:00 kolejna uczestniczka ruchu drogowego, poruszająca się Peugeotem 407, przejeżdżając ul. Żeromskiego w Turku nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do kolizji z Renault Megane, kierowanym także przez kobietę. Sprawczyni została oczywiście ukarana mandatem.

reklama

Nieco później, około godz. 15:00, niespokojnie zrobiło się na alei NSZZ Solidarność. Mężczyzna jadący samochodem marki VW Sharan nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w Scanię. Z tego powodu otrzymał mandat. Do większej kolizji doszło o 16:40 na ul. Uniejowskiej. Kierowca BMW nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył Renault Clio. To auto z kolei uderzyło w tył samochodu marki Fiat Brava. Sprawca zamieszania z BMW ukarany został mandatem.

Wieczorem, o godz. 20:15, ul. Łąkową przejeżdżał pewien kierowca Volkswagena Passata. Mężczyzna także nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył jadącego przed nim samochodu. Teraz zapłaci mandat.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

9 mrz.
Turek: Wjechała na rondo, spowodowała kolizję

Turek: Wjechała na rondo, spowodowała kolizję

26 lt.
Turek: Wjechał BMW w żywopłot

Turek: Wjechał BMW w żywopłot

3 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama