Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski odzyskał. Odzież warta 200 000 zł była ukryta w Żychlinie

Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski odzyskał. Odzież warta 200 000 zł była ukryta w Żychlinie - Krzysztof Rutkowski na Facebook.com
Krzysztof Rutkowski na Facebook.com 

Bywają takie przypadki przestępstw, w których pokrzywdzeni postanawiają nie tylko zgłosić sprawę policjantom, ale też skorzystać z usług słynnego Krzysztofa Rutkowskiego. Tak też zdecydowała się uczynić działająca w branży odzieżowej mieszkanka naszego powiatu, pani Karolina, która straciła dużą ilość towaru.

Krzysztof Rutkowski informuje o podjętych działaniach na swoim fanpage'u na Facebooku. W czwartek 16 marca, w godzinach popołudniowych, pracownicy RUTKOWSKI BIURO DETEKTYWISTYCZNE SECURITY-SERVICE wkroczyli do akcji w Żychlinie, w okolicach Kutna. Okazało się, że właśnie tam, na terenie dwóch posesji, złodzieje zmagazynowali skradzioną w okolicach Turku odzież, której wartość to ok. 200 tysięcy złotych. Akcja zabezpieczania mienia rozpoczęła się o godz. 16:00 i jak wskazuje Krzysztof Rutkowski, działania były prowadzone wraz z policjantami Komendy Powiatowej w Kutnie oraz Komisariatu Policji w Żychlinie.

reklama

O sprawie kradzieży w naszych okolicach pisze też www.patriot24.net. Z informacji, przedstawionych przez ten portal wynika, że złodzieje byli na etapie uzyskania sfałszowanych faktur na skradziony towar. Rutkowski przekazał w ręce policjantów świadka, który w swych zeznaniach wyjaśnił, jak przewożono skradzione ubrania i jak starano się dopasować do nich wspomniane faktury.

AW
Źródło: Krzysztof Rutkowski na Facebook.com i www.patriot24.net

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Grabieniec: Prawa jazdy nie miał, ale 2,4...

Grabieniec: Prawa jazdy nie miał, ale 2,4 promila...

20-02-2017
Feliksów: Kolejna OSP okradziona! Złupią całą...

Feliksów: Kolejna OSP okradziona! Złupią całą straż...

21-02-2016
Będziechów: Okradli remizę OSP. Czeka nagroda 2...

Będziechów: Okradli remizę OSP. Czeka nagroda 2 000...

11-02-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama