czwartek 21 września 2017

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

St. sierż. Maciej Męderski - "As Bezpieczeństwa" Powiatu Tureckiego

St. sierż. Maciej Męderski -
 

Zakończył się pierwszy etap konkursu wojewódzkiego „Asy Bezpieczeństwa”. W głosowaniu poprzez sms- y został wyłoniony zwycięzca powiatu tureckiego, który teraz na etapie wojewódzkim będzie rywalizował z innymi dzielnicowymi z terenu wielkopolski. Zwycięzcą powiatu tureckiego został st. sierż. Maciej Męderski.

Natychmiastowa reakcja i pomoc mieszkańcom – tak działają dzielnicowi. Bycie tzw. policjantem pierwszego kontaktu to trudna i odpowiedzialna służba, która wymaga wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Dzielnicowy odgrywa bardzo ważną rolę w kształtowaniu pozytywnego wizerunku policji i budowaniu dobrych relacji ze społecznościami lokalnymi. To od ich zaangażowania i profesjonalnego wykonywania obowiązków zależy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców i świadomość, że w razie problemów, mają się do kogo zgłosić – mówi nadinsp. Tomasz Trawiński, szef wielkopolskiej policji.
Właśnie dlatego w prestiżowym plebiscycie Asy Bezpieczeństwa wyróżnimy najlepszych policjantów w Wielkopolsce. Dzielnicowym Roku zostanie ten, kto zdobędzie najwięcej głosów Wielkopolan.

reklama

Pierwszy etap, czyli głosowanie powiatowe ruszyło w piątek, 7 kwietnia, a zakończyło się 28 kwietnia. Liderzy z powiatów, którzy zdobyli najwięcej głosów Wielkopolan, o najważniejsze trofea będą walczyć w etapie wojewódzkim, który potrwa od 5 do 19 maja. Dzień później poznamy dzielnicowych, którzy cieszą się największym zaufaniem i szacunkiem mieszkańców naszego województwa.

St. sierż. Maciej Męderski to młody, ambitny, dążący do celu i realizujący swoje marzenia dzielnicowy działający na terenie miasta Turek.

Każdy kto uważa, że st. sierż. Maciej Męderski  zasługuje na zwycięstwo, powinien przystąpić do głosowania wysyłając sms pod nr 72355 o treści POL.515.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Droga pożarowa przy Łąkowej to nie parking

Droga pożarowa przy Łąkowej to nie parking

19 wrz.
Policjanci zadbają o bezpieczną drogę do szkoły

Policjanci zadbają o bezpieczną drogę do szkoły

4 wrz.
54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja...

54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja...

28 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama