Spotkanie z Ministrem Środowiska | Sobota, godz. 15:30 | Miejski Dom Kultury w Turku

piątek 27 kwietnia 2018

Sergiusza, Teofila, Zyty

reklama

St. sierż. Maciej Męderski - "As Bezpieczeństwa" Powiatu Tureckiego

St. sierż. Maciej Męderski -
 

Zakończył się pierwszy etap konkursu wojewódzkiego „Asy Bezpieczeństwa”. W głosowaniu poprzez sms- y został wyłoniony zwycięzca powiatu tureckiego, który teraz na etapie wojewódzkim będzie rywalizował z innymi dzielnicowymi z terenu wielkopolski. Zwycięzcą powiatu tureckiego został st. sierż. Maciej Męderski.

Natychmiastowa reakcja i pomoc mieszkańcom – tak działają dzielnicowi. Bycie tzw. policjantem pierwszego kontaktu to trudna i odpowiedzialna służba, która wymaga wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Dzielnicowy odgrywa bardzo ważną rolę w kształtowaniu pozytywnego wizerunku policji i budowaniu dobrych relacji ze społecznościami lokalnymi. To od ich zaangażowania i profesjonalnego wykonywania obowiązków zależy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców i świadomość, że w razie problemów, mają się do kogo zgłosić – mówi nadinsp. Tomasz Trawiński, szef wielkopolskiej policji.
Właśnie dlatego w prestiżowym plebiscycie Asy Bezpieczeństwa wyróżnimy najlepszych policjantów w Wielkopolsce. Dzielnicowym Roku zostanie ten, kto zdobędzie najwięcej głosów Wielkopolan.

reklama

Pierwszy etap, czyli głosowanie powiatowe ruszyło w piątek, 7 kwietnia, a zakończyło się 28 kwietnia. Liderzy z powiatów, którzy zdobyli najwięcej głosów Wielkopolan, o najważniejsze trofea będą walczyć w etapie wojewódzkim, który potrwa od 5 do 19 maja. Dzień później poznamy dzielnicowych, którzy cieszą się największym zaufaniem i szacunkiem mieszkańców naszego województwa.

St. sierż. Maciej Męderski to młody, ambitny, dążący do celu i realizujący swoje marzenia dzielnicowy działający na terenie miasta Turek.

Każdy kto uważa, że st. sierż. Maciej Męderski  zasługuje na zwycięstwo, powinien przystąpić do głosowania wysyłając sms pod nr 72355 o treści POL.515.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył...

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył jazdę

17 kw.
Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego...

Marianów-Kolonia: Przyłapali nietrzeźwego kierowcę

17 kw.
Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

13 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama