sobota 19 sierpnia 2017

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja "Prędkość - zero tolerancji" trwa

54 wykroczenia, 11 zatrzymanych dowodów. Akcja
 

W dniach 26-28 lipca br. na terenie całego województwa wielkopolskiego trwają działania „PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”. W ciągu dwóch dni działań policjanci ruchu drogowego na terenie powiatu tureckiego skontrolowali 118 pojazdy. Policjanci ujawnili 54 wykroczenia w ruchu drogowym, a w 24 przypadkach powodem kontroli drogowej było przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Wzmożone działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego, a w szczególności zwrócenie uwagi na przekraczających dozwoloną prędkość.

reklama

Efektem dwudniowej pracy funkcjonariuszy z KPP w Turku było skontrolowanie 118 pojazdów, w tym 2 busów, 2 samochodów ciężarowych i  6 motocykli. W trakcie działań policjanci ujawnili 54 wykroczenia w ruchu drogowym. W przypadku 24 wykroczeń było to przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

W ciągu dwóch dni działań 11 kierującym zatrzymano dowody rejestracyjne.

Przypominamy, że wzmożone kontrole będą prowadzone w godzinach największego zagrożenia wypadkami. Głównym celem tych działań jest zmiana nawyków i świadomości kierowców i egzekwowanie konsekwentnego stosowania się do obowiązujących przepisów. Im więcej osób będzie poruszało się z dozwolona prędkością, tym na naszych drogach będzie bezpieczniej.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ruszyła akcja

Ruszyła akcja "Prędkość - zero tolerancji". Przez 3...

26 lip.
83 mandaty, 3 dni działań. Oto podsumowanie...

83 mandaty, 3 dni działań. Oto podsumowanie akcji...

17 lip.
Trwa akcja

Trwa akcja "Prędkość". Dla jeżdżących zbyt szybko...

14 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama