piątek 25 maja 2018

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Kuny: Baba płonęła przed remizą, a on miał 1,4 promila. 34-latek usłyszał już zarzuty

Kuny: Baba płonęła przed remizą, a on miał 1,4 promila. 34-latek usłyszał już zarzuty
 

Spędzenie dożynkowej niedzieli pod wpływem alkoholu to nic strasznego. Wszakże charakter święta plonów jest taki, a nie inny. Niestety, gdy nasze zachowanie powoduje straty materialne, gdy wybucha pożar, to żart się kończą. Tak było właśnie podczas dożynek w Kunach w gminie Władysławów. Na szczęście strażacy ugasili płonącą słomianą babę, a policjanci zatrzymali podejrzanego o spowodowanie całego zamieszania.

Gwoli przypomnienia – w niedzielę 20 sierpnia w Kunach odbyły się tegoroczne dożynki gminy Władysławów. Uroczystość została zakłócona przez niespodziewany pożar. Paliła się potężna „baba”, wykonana ze słomianych beli. Dzięki szybkiej reakcji druhów płomienie nie strawiły pojazdów, zaparkowanych nieopodal dożynkowej dekoracji.

Jak podaje KPP w Turku, działania funkcjonariuszy poskutkowały zatrzymaniem 34-letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna był pijany – miał ponad 1,4 promila. Zdaniem policjantów, to właśnie 34-latek, poprzez podpalenie słomy, doprowadził do uszkodzenia znaku drogowego i dwóch aut, które uległy częściowemu opaleniu karoserii. Wciąż trwają czynności wyjaśniające. W tym momencie wartośc strat szacuje się na ok. 2 000 zł, ale zapewne ta kwota wzrośnie.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kuny: Chciał uciekać pieszo autostradą....

Kuny: Chciał uciekać pieszo autostradą. Wcześniej...

29-08-2017
Kuny: Groźny wypadek na A2. Pięć osób...

Kuny: Groźny wypadek na A2. Pięć osób poszkodowanych

09-03-2017
Miał 1,8 promila. W Kunach pożegnał się z...

Miał 1,8 promila. W Kunach pożegnał się z prawem jazdy

17-01-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama