wtorek 17 października 2017

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama

Smaszew: Punto potrąciło spacerującą z psem

Smaszew: Punto potrąciło spacerującą z psem
 

Dramatyczny finał miał spacer z psem, na który wybrała się w poniedziałkowy wieczór mieszkanka wsi Smaszew (gm. Tuliszków). Kobietę potrąciło auto osobowe.

Do zdarzenia na odcinku drogi powiatowej, wiodącym z Bibianny do Smaszewa, doszło po godz. 18:00. Z niepotwierdzonych relacji świadków wynika, że poszkodowana to starsza mieszkanka Smaszewa. Kobieta wieczorową porą wybrała się na spacer z psem. Wówczas potrąciła ją kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto.

reklama

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Turku, z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta szła prawidłowo lewym poboczem. W pewnym momencie w kierunku spacerującej zaczęły zbliżać się dwa samochody. Pierwsze auto minęło kobietę, a wtedy – jak ustalili policjanci – ta weszła na jezdnię i została potrącona przez drugi z nadjeżdżających pojazdów.

Poszkodowana trafiła do szpitala, ale nie wszystkie problemy zostały zażegnane. Smaszewianka martwiła się tym, że zaginął jej pies. Na Facebooku trwała akcja, mająca na celu odnalezienie czworonoga. – Poszukujemy naszego psa. Wabi się Teba, była uczestnikiem wypadku. Nie wiemy, czy była potrącona. Proszę Was o pomoc – apelował na Facebooku syn potrąconej. Osoby, które posiadały informacje na temat tego, gdzie przebywa pies, mogły kontaktować się np. z TOZ w Turku - 606 445 037. Na szczęście psa udało się odnaleźć.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Beznazwa: Potrącił pieszego i  uciekł z miejsca...

Beznazwa: Potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku

2 paźd.
Wideo: Dwie kobiety potrącone pod gmachem sądu

Wideo: Dwie kobiety potrącone pod gmachem sądu

11 sierp.
Turek: Rowerzystka jechała po chodniku, uderzył...

Turek: Rowerzystka jechała po chodniku, uderzył ją opel

31 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama