czwartek 24 maja 2018

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Wideo: Spowodowała niebezpieczną kolizję i straciła prawo jazdy. Pierwsze skutki zimowej aury

Wideo: Spowodowała niebezpieczną kolizję i straciła prawo jazdy. Pierwsze skutki zimowej aury
 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj ok. godz. 7:00 na trasie wojewódzkiej 470 z Turku do Koła w miejscowości Bratuszyn (gm. Brudzew). Mieszkanka powiatu Kaliskiego kierująca pojazdem Nissan Micra nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze powodując kolizję z dwoma samochodami ciężarowymi.

Jadąca samochodem osobowym w kierunku Turku nie chcąc uderzyć w hamujący samochód ciężarowy zjechała na przeciwległy pas jezdni w momencie gdy nadjeżdżał z naprzeciwka inny pojazd. W wyniku zdarzenia samochód osobowy znalazł się pomiędzy dwoma samochodami ciężarowymi.

reklama

Na miejsce przybyły jednostki straży pożarnej z Brudzewa oraz z Turku, które zabezpieczyły teren zdarzenia, a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił kierującej pojazdem osobowym pierwszej pomocy. Poszkodowaną przewieziono do szpitala w Turku.

Poszkodowaną przewieziono do szpitala w Turku. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia przyczyny zdarzenia. Ruch na miejscu wypadku jest prowadzony wahadłowo. Policjanci zatrzymali kierującej nissanem prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

8 maj.
Brudzew: Wjechała prosto w słup

Brudzew: Wjechała prosto w słup

27 kw.
Wideo: Zderzenie Seata z ciężarówką w Grzymiszewie

Wideo: Zderzenie Seata z ciężarówką w Grzymiszewie

27 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama