poniedziałek 22 stycznia 2018

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Bezpieczne święta z Pyrkiem

Bezpieczne święta z Pyrkiem
 

Jak co roku policjanci Wydziału Prewencji Turkowskiej komendy przeprowadzili działania profilaktyczne pod nazwą „Nie daj złodziejowi zarobić na karpia”. Na terenie dwóch tureckich marketów spotkali się z mieszkańcami. Przestrzegali kupujących przed kieszonkowcami.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas przygotowań, porządków jak również wzmożonych zakupów. Wtedy to licznie odwiedzamy sklepy samoobsługowe, bazary i targowiska. Skupiając się na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. Jest to doskonała okazja dla złodzieja, aby skraść nam portfel, dokumenty, telefon czy też karty płatnicze. Aby przeciwdziałać takim zagrożeniom policjanci z Zespółu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KPP w Turku przeprowadzili działania profilaktyczne na terenie dwóch tureckich marketów. Podczas spotkań z mieszkańcami przypominali im jak właściwie pilnować swoich torebek i kieszeni. Kupujący otrzymali ulotki informacyjne dotyczące bezpieczeństwa. Całą akcje wspierał Pyrek -Maskotka Wielkopolskiej Policji i Święty Mikołaj.

Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kotwasice: Policjanci zlikwidowali dziuplę...

Kotwasice: Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

15 st.
Turek: Wjechał BMW w żywopłot

Turek: Wjechał BMW w żywopłot

3 st.
2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca...

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca fatalnie...

2 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama