wtorek 23 stycznia 2018

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej

Tuliszków: Nietrzeźwy zakończył jazdę na Łódzkiej - foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian
foto: freeimages.com / Zsuzsanna Kilian  

Po raz kolejny policjantom udało się zatrzymać uczestnika ruchu, który wykazał się nieodpowiedzialnym zachowaniem i zamiłowaniem do napojów "wyskokowych". Tym razem był to pewien 46-latek.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 31 grudnia. Wtedy za kierownicę samochodu osobowego marki Renault Megane wsiadł wspomniany 46-latek. Mężczyzna o godz. 16:40 natknął się na policjantów w Tuliszkowie, na ul. Łódzkiej. Kontrola wykazała, że przyłapany był w stanie wydmuchać wynik 0,29 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje mniej więcej 0,6 promila. Nie jest to zatrważający wynik, ale jednak bariera 0,5 promila została przekroczona i jest to już przestępstwo, a nie wykroczenie.

reklama

Czas Sylwestra i Nowego Roku minął w powiecie tureckim dość spokojnie. Ogółem zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców, a policjanci brali udział w kilkunastu interwencjach domowych bądź ulicznych.

AW
Źródło: KPP w Turku

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca...

2 promile na 1 stycznia. Pijany kierowca fatalnie...

2 st.
Grzymiszew: Jechał fordem mając 2,1 promila

Grzymiszew: Jechał fordem mając 2,1 promila

09-10-2017
Tuliszków: Pijany kierowca Golfa zatrzymany....

Tuliszków: Pijany kierowca Golfa zatrzymany. Sądowy...

02-10-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama