Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

sobota 24 luty 2018

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Wielopole: Znaleźli narkotyki podczas kontroli BMW

Wielopole: Znaleźli narkotyki podczas kontroli BMW - foto: materiały operacyjne Policji
foto: materiały operacyjne Policji 

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie 29 stycznia br. w miejscowości Wielopole zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z trzema woreczkami amfetaminy. Dwa dni później także na terenie gminy Tuliszków w miejscowości Krępa policjanci z Tuliszkowa w trakcie kontroli drogowej ujawnili przewożone narkotyki.

W dniu 29 stycznia br. ok. godz. 20.30 policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie postanowili sprawdzić samochód marki BMW zaparkowany na parkingu w Wielopolu.  W pojeździe siedziało dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. W trakcie kontroli u właściciela pojazdu 20-latka zamieszkałego na terenie gminy Tuliszków policjanci znaleźli 3 woreczki z amfetaminą o wadze ok. 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełnienie tego przestępstwa wg. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

reklama

Natomiast w dniu 31 stycznia br. zaraz po północy policjanci z Tuliszkowa w miejscowości Krępa dokonali kontroli samochodu marki VW Passat posiadającego numery rejestracyjne z powiatu konińskiego. Pojazdem podróżowali dwaj mężczyźni w wieku  25 i 27 lat zamieszkali na terenie powiatu konińskiego. W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy nich amfetaminę w ilości ponad 3 gramy. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed Sądem za posiadanie środków odurzających.

W związku z podejrzeniem, że jeden z mężczyzn mógł prowadzić samochód znajdując się pod wpływem środków odurzających została pobrana mu krew do badań.

Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Chylin: Amfetamina w passacie, marihuana w domu

Chylin: Amfetamina w passacie, marihuana w domu

13-04-2017
Wideo: Zderzenie Hondy z przyczepą w Wielopolu

Wideo: Zderzenie Hondy z przyczepą w Wielopolu

06-04-2017
Jechał Audi, wjechał w Passata. BMW też

Jechał Audi, wjechał w Passata. BMW też "oberwało"

20-02-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama