Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

wtorek 19 czerwca 2018

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie - Foto:
Foto: "OSP Malanów" na Facebook.com 

Wiele osób pomstuje na obecność drzew przy drogach. Kolejny argument przemawiający za tym, że drzew nie powinno być przy szlakach komunikacyjnych, dał piątkowy ranek. Wtedy to do groźnego zdarzenia drogowego doszło w jednej z miejscowości gminy Malanów.

Zdarzenie nastąpiło w dniu 9 marca, około godz. 7:00. Wtedy to kierowca samochodu osobowego marki Renault Scenic wypadł z drogi przebiegającej przez Skarżyn Kolonię, wjechał do rowu i uderzył autem w drzewo. Na miejscu pojawili się strażacy OSP Malanów, KP PSP Turek, OSP Skarżyn, ratownicy medyczni, policjanci.

reklama

Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i wraz z ratownikami z PSP Turek udzieliliśmy pomocy osobie poszkodowanej oraz zneutralizowaliśmy wycieki z uszkodzonego samochodu. Jednostka ze Skarżyna po dojeździe na miejsce zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz odłączyła akumulator w samochodzie – wyjaśniają druhowie OSP Malanów.

AW
Źródło: OSP Malanów na Facebook.com

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

8 maj.
Brudzew: Wjechała prosto w słup

Brudzew: Wjechała prosto w słup

27 kw.
Turek: Wjechała na rondo, spowodowała kolizję

Turek: Wjechała na rondo, spowodowała kolizję

26 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama