sobota 16 grudnia 2017

Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

reklama

Świątecznie w Klubie Seniora

Świątecznie w Klubie Seniora
 

W czwartek, 15 grudnia 2016 r., w Gminnym Ośrodku Kultury we Władysławowie spotkali się członkowie Klubu Seniora na wspólnej wieczerzy wigilijnej.

Serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego złożył zebranym m.in. z-ca wójta Piotr Szewczyński. Tradycyjnie wszyscy przybyli podzielili się opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności i radości. Po uroczystej części, zebrani zasiedli do wspólnej kolacji wigilijnej. Na wigilijny stół przygotowano przepyszne potrawy. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i występu zespołu ,,Seniorskie Nuty”.

reklama

Wspólny posiłek, świąteczne życzenia i występy seniorów wprowadziły zebranych w klimat Świąt i sprawiły, iż ten dzień stał się wyjątkowy i magiczny.

E.M.

Podobne artykuły

Wyszyna: Akcja charytatywna w Szkole Podstawowej

Wyszyna: Akcja charytatywna w Szkole Podstawowej

z wczoraj
Razem łatwiej, razem weselej, razem pewniej,...

Razem łatwiej, razem weselej, razem pewniej, czyli...

z wczoraj
Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo

13 grudz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama