piątek 18 sierpnia 2017

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Karnawałowa operetka w Tuliszkowie!

Karnawałowa operetka w Tuliszkowie!
 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert karnawałowy w wykonaniu solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej, który odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 13 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Nortowskiej 1. Niezapomnianych wrażeń muzycznych dostarczą nam dwie piękne sopranistki: Julia Litvinova i Daria Litovczenko oraz dwóch przystojnych tenorów – Vladimir Holkin i Dymitro Foszczanka. Soliści większość utworów wykonają w języku polskim, jednak nie obędzie się bez niespodzianek.

Panie będą mogły „Pójść na małe randez-vous" ze wspaniałym tenorem, panowie zaś wyobrazić sobie, że gdy urocza sopranistka śpiewać będzie arię „Miłość to niebo na ziemi” myśleć będzie właśnie o nich. Któraż z pań słuchając arii „Te cudne oczy” nie pomyśli w takiej chwili o romantycznych spacerach z ukochanym, panowie zaś urzeczeni wdziękiem i pięknem głosu drugiej solistki, zrozumieją sens arii „Kto me usta całuje ten śni”. Takich szlagierów jak „Wielka sława to żart”, „Twoim jest serce me” czy „Zejdź do gondoli” publiczności nie trzeba nawet zachwalać. Miłośnicy operetkowych duetów miłosnych usłyszą dwa największe przeboje, czyli „Co się dzieje, oszaleję” oraz utwór, bez którego nie ma prawa odbyć się żaden koncert operetkowy, czyli „Usta milczą, dusza śpiewa”.

reklama

Bilety w cenie 20 zł są jeszcze do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie.

materiał prasowy

Karnawałowa operetka w Tuliszkowie!

Podobne artykuły

Charytatywny mini YouTube MeetUp już we...

Charytatywny mini YouTube MeetUp już we wrześniu!...

z dzisiaj
Smaszew: Podziękowania dla strażaków i darczyńców

Smaszew: Podziękowania dla strażaków i darczyńców

z wczoraj
Ogorzelczyn: Sobotnie dożynki z zespołem ENJOY

Ogorzelczyn: Sobotnie dożynki z zespołem ENJOY

z wczoraj
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama