Zapisz się! Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej

czwartek 30 marca 2017

Amelii, Dobromira, Leonarda

reklama

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Weź w nim udział i Ty

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Weź w nim udział i Ty
 

„Chcemy być sobą” – takie hasło będzie przyświecać wydarzeniom, związanym ze Światowym Dniem Świadomości Autyzmu. W powiecie tureckim rozmaite interesujące działania będą podejmowane od piątku 31 marca do niedzieli 2 kwietnia.

W piątkowe przedpołudnie zainteresowani mieszkańcy spotkają się na Placu Wojska Polskiego w Turku, gdzie wezmą udział w Niebieskim Happeningu. Nieco później, w samo południe, w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku rozpocznie się I Powiatowa Konferencja „Autyzm – poznaj, zrozum, zaakceptuj”.

Ciekawie będzie także w kolejne dni weekendu. W sobotę na stadionie przy I Liceum Ogólnokształcącym w Turku odbędzie się bieg „Na niebiesko dla Autyzmu”. Wezmą w nim udział m.in. członkowie Klubu Biegacza „Maraton” Turek. W niedzielę natomiast przyjdzie czas na „Niebieską Kąpiel” w Przykonie. Zapraszają członkowie Stowarzyszenia „Morsy” Turek.

Szczegółowe informacje na temat obchodów dostępne są na stornie www.zpew-turek.pl.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Weź w nim udział i Ty

Podobne artykuły

Turkowskie Morsy na Helu

Turkowskie Morsy na Helu

7 mrz.
Inwazja Morsów: Ta fotorelacja przyprawi Was o...

Inwazja Morsów: Ta fotorelacja przyprawi Was o dreszcze

30 st.
Przyjedź do Przykony, wykąp się z Morsami

Przyjedź do Przykony, wykąp się z Morsami

17 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama