Drzwi Otwarte ZST - środa 25 kwietnia

wtorek 24 kwietnia 2018

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

Jamal, MIG i Z.B.U.K.U czyli Dni Tuliszkowa 2017

Jamal, MIG i Z.B.U.K.U czyli Dni Tuliszkowa 2017 - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Wiosna to czas, gdy kolejne samorządy „odkrywają karty” i pokazują, kto tym razem wystąpi podczas dni danej gminy czy miasteczka. Tuliszków po raz kolejny serwuje mieszkańcom muzyczny róg obfitości, mieszankę hip hopu, disco polo, reggae. Dni Tuliszkowa odbędą się szybciej niż w roku ubiegłym – nie w czerwcu, ale już pod 27 i 28 maja. 

Dni Tuliszkowa to dwa popołudnia i wieczory pełne emocji. Świętowanie rozpocznie się w sobotę 27 maja. Wtedy to publiczności zaprezentują się artyści z naszego regionu, w ramach wydarzenia Scena Młodych. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Z.B.U.K.U, raper znany publiczności za sprawą takich utworów, jak „Do końca”, „Witam Cię w Polsce”, „Torreador bitów”.

reklama

Gdy Z.B.U.K.U zakończy swój występ, na scenie pojawi się Jamal – twórca muzyki z pogranicza reggae i dancehall. „DEFTO”, „Peron”, Policeman” - któż z nas nie zna tych przebojów?

reklama

Niedziela tradycyjnie obfituje w atrakcje dla całych rodzin. Wtedy to na stadionie odbywa się festyn, gwarantujący atrakcje dla najmłodszych. Ponadto uczestnicy Dni Tuliszkowa smakują specjały przygotowane przez poszczególne sołectwa, biorą udział w rozmaitych konkursach. Oczywiście wszyscy czekają też na występy gwiazd muzyki. W niedzielę, o godz. 21:30, na scenie w Tuliszkowie pojawi się MIG – popularna grupa, grająca muzykę disco polo. Wcześniej, o godz. 20:00, dla publiczności zagra Kasztelańska Kapela.

AW

 

Jamal, MIG i Z.B.U.K.U czyli Dni Tuliszkowa 2017

Podobne artykuły

Ewinów: Rolnicy świętowali dożynki, a strażacy...

Ewinów: Rolnicy świętowali dożynki, a strażacy...

28-08-2017
Ewinów: Podczas dożynek uczczą 25-lecie OSP

Ewinów: Podczas dożynek uczczą 25-lecie OSP

18-08-2017
Dni Tuliszkowa: MIG, sołeckie jadło, rycerze i...

Dni Tuliszkowa: MIG, sołeckie jadło, rycerze i...

28-05-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama