Koncert Bacteryazz i Męczenie Owiec / Pub mixTura / 17.02 godz. 21:00

niedziela 18 luty 2018

Konstancji, Krystiana, Sylwany

reklama

XXVI Dni Dobrej czyli reggae, motocykle i 625-lecie Miasta

XXVI Dni Dobrej czyli reggae, motocykle i 625-lecie Miasta
 

W pierwszy weekend czerwca odbędą się tegoroczne Dni Dobrej. Impreza połączona będzie z obchodami 625-lecia Miasta Dobra.

Świętowanie rozpocznie się w piątek 2 czerwca. Wtedy to całe familie powinny pojawić się na placu rekreacyjnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrej. Tam, o godz. 14:00, rozpocznie się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

reklama

W sobotę 3 czerwca wiele dziać się będzie już od samego ranka. Na godz. 5:30 zaplanowano start zawodów wędkarskich, zorganizowanych na stawie w parku miejskim. Nieco później, o godz. 8:30, przyjdzie czas na turniej strzelecki w Golimówce. O 11:00 swoje zmagania rozpoczną fani koszykówki i piłki siatkowej.

W godzinach popołudniowych, o 16:00, ostatni mecz w sezonie 2016/2017 rozegra Wicher Dobra, który zmierzy się z Victorią Ostrzeszów, a o 17:00 swój początek będzie miał Festyn Rekreacyjny. Sobotnia część XXVI Dni Dobrej zwieńczona zostanie przez koncert zespołu Jafia i zabawę taneczną z zespołem Summers.

reklama

W niedzielę 4 czerwca, o godz. 9:00, w Centrum Kultury zwołana zostanie uroczysta sesja Rady Miejskiej, a o godz. 11;15 w Kościele pw. Narodzenia NMP w Dobrej rozpocznie się msza święta w intencji mieszkańców gminy Dobra. Dalsza część obchodów ucieszy szczególnie fanów motoryzacji. Będą oni mogli podziwiać paradę motocykli, a także obejrzeć pokaz ekstremalnej jazdy na jednośladach.

XXVI Dni Dobrej czyli reggae, motocykle i 625-lecie Miasta

Podobne artykuły

Tuliszków: Policjanci zwycięzcami VII Nocnego...

Tuliszków: Policjanci zwycięzcami VII Nocnego...

9 lt.
Tuliszków: Dziś zagrają dla Michałka, podczas...

Tuliszków: Dziś zagrają dla Michałka, podczas VII...

9 lt.
Dobra: Królowie na motocyklach i Herod-mafiozo...

Dobra: Królowie na motocyklach i Herod-mafiozo czyli...

6 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama