Koncert Young Stadium Club / mixTura / 25 listopada 21:00

piątek 24 listopada 2017

Emmy, Flory, Romana

reklama

XXVI Dni Dobrej czyli reggae, motocykle i 625-lecie Miasta

XXVI Dni Dobrej czyli reggae, motocykle i 625-lecie Miasta
 

W pierwszy weekend czerwca odbędą się tegoroczne Dni Dobrej. Impreza połączona będzie z obchodami 625-lecia Miasta Dobra.

Świętowanie rozpocznie się w piątek 2 czerwca. Wtedy to całe familie powinny pojawić się na placu rekreacyjnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrej. Tam, o godz. 14:00, rozpocznie się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

reklama

W sobotę 3 czerwca wiele dziać się będzie już od samego ranka. Na godz. 5:30 zaplanowano start zawodów wędkarskich, zorganizowanych na stawie w parku miejskim. Nieco później, o godz. 8:30, przyjdzie czas na turniej strzelecki w Golimówce. O 11:00 swoje zmagania rozpoczną fani koszykówki i piłki siatkowej.

W godzinach popołudniowych, o 16:00, ostatni mecz w sezonie 2016/2017 rozegra Wicher Dobra, który zmierzy się z Victorią Ostrzeszów, a o 17:00 swój początek będzie miał Festyn Rekreacyjny. Sobotnia część XXVI Dni Dobrej zwieńczona zostanie przez koncert zespołu Jafia i zabawę taneczną z zespołem Summers.

reklama

W niedzielę 4 czerwca, o godz. 9:00, w Centrum Kultury zwołana zostanie uroczysta sesja Rady Miejskiej, a o godz. 11;15 w Kościele pw. Narodzenia NMP w Dobrej rozpocznie się msza święta w intencji mieszkańców gminy Dobra. Dalsza część obchodów ucieszy szczególnie fanów motoryzacji. Będą oni mogli podziwiać paradę motocykli, a także obejrzeć pokaz ekstremalnej jazdy na jednośladach.

XXVI Dni Dobrej czyli reggae, motocykle i 625-lecie Miasta

Podobne artykuły

Tur zwycięża w Kępnie

Tur zwycięża w Kępnie

20 list.
TUR remisuje we Wrześni

TUR remisuje we Wrześni

17 list.
Tur zremisował z Koroną Piaski

Tur zremisował z Koroną Piaski

12 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama