XXIV Ogólnopolski Przegląd Twórczości Muzycznej Osób Niewidomych i Słabowidzących

piątek 20 października 2017

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

Brudzew: Spotkanie z Wiesławem Drabikiem

Brudzew: Spotkanie z Wiesławem Drabikiem
 

W dniu dzisiejszym (12.0.2017r.) naszą bibliotekę odwiedził pan Wiesław Drabik. Znakomity autor bajeczek dla dzieci (których napisał już ponad 200) zawitał do Brudzewa już po raz drugi.

Książki Wiesława Drabika cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych, a rymowanki, które układa na miejscu przywołują uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych. W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki z Przedszkola Gminnego i Szkoły Podstawowej w Brudzewie oraz uczniowie klasy II tejże szkoły.

Spotkanie odbyło się w ramach zadania "Książka, ach to Ty! Animacja czytelnictwa po brudzewsku" w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Partnerstwo dla książki".

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Ważny temat w Bibliotece

Ważny temat w Bibliotece

18 paźd.
Brudzew: Noc Detektywów

Brudzew: Noc Detektywów

16 paźd.
O grypie w bibliotece miejskiej

O grypie w bibliotece miejskiej

5 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama