Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

sobota 24 marca 2018

Gabrieli, Marka, Seweryna

reklama

Brudzew: Spotkanie z Krzysztofem Petkiem

Brudzew: Spotkanie z Krzysztofem Petkiem
 

W ostatni piątek (17.11.2017r.) w Bibliotece Publicznej Gminy Brudzew goszczono autora książek sensacyjno-przygodowych, reportażystę, organizatora wypraw i szkół przetrwania pana Krzysztofa Petka. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z klas gimnazjalnych w Brudzewie.

Młodzi ludzie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści o wyprawach i obozach, szkoleniach ratunkowych i survivalowych organizowanych przez naszego gościa. Mieli też możliwość obejrzenia zdjęć z wypraw do Rumunii, dorzecza Amazonki, a także obozów przetrwania organizowanych przez Krzysztofa Petka. Pan Krzysztof opowiadał także o swojej najnowszej książce pt: "Spokojne wakacje", a na zakończenie spotkania pokazał młodzieży kilka technik samoobrony. 

reklama

Organizatorzy serdecznie dziękują za wspaniałe spotkanie i serdecznie polecaja fascynujące książki pana Krzysztofa Petka, które są dostępne w Bibliotece Publicznej Gminy Brudzew.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla książki, zadanie książka, ach to Ty! Animacja czytelnictwa po brudzewsku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

8 mrz.
Poetycko-muzyczny wieczór w turkowskiej bibliotece

Poetycko-muzyczny wieczór w turkowskiej bibliotece

8 mrz.
Odstresuj się przed weekendem!

Odstresuj się przed weekendem!

8 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama