Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

sobota 24 luty 2018

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Malanów: 12 550 zł dla WOŚP. Parasol i tort wzbudziły największe zainteresowanie licytujących

Malanów: 12 550 zł dla WOŚP. Parasol i tort wzbudziły największe zainteresowanie licytujących
 

Wielu mieszkańców gminy Malanów postanowiło spędzić niedzielne popołudnie 14 stycznia w świetlicy wiejskiej w Malanowie. Powód był oczywisty. Właśnie tam odbył się lokalny 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki trwającej przez wiele godzin kweście wolontariuszy, a także dzięki licytacjom, działaniom sztabu, Centrum Kultury i Biblioteki Pulicznej oraz wsparciu sponsorów, udało się zebrać 12 550, 28 zł.

Osoby bez „węża w kieszeni” zjawiły się w świetlicy, by obejrzeć występy lokalnych artystów, a także wziąć udział w aukcjach. Jak zwykle nie zabrakło gadżetów WOŚP czyli kalendarzy ściennych, koszulek, kubeczków. Ponadto można było nabyć takie rzeczy, jak pluszowe serca, książki, płytę DVD zespołu Closterkeller czy też obraz przekazany przez wójta gminy Malanów. Miłośnicy sportu starali się zdobyć koszulki i piłki drużyn MKS Malanów i Grom Malanów.

reklama

Hitem licytacji okazały się – tak jak i np. w zeszłym roku – przedmioty, podarowane przez Sun Garden. Komplet krzeseł znalazł nową właścicielkę, która zapłaciła za niego 700 zł. O wiele więcej, bo aż 1 250 zł, zaoferowano za parasol ogrodowy tejże firmy. Tradycyjnie na Finale WOŚP pojawił się tort. Tym razem został wylicytowany za 550 zł.

Ostatecznie malanowski sztab WOŚP zakończył 26 Finał z kwotą 12 550, 28 zł. To pokazuje, że mieszkańcy gminy Malanów są coraz hojniejsi, ponieważ rok temu zgromadzono 8 926 zł, dwa lata temu 7 721 zł, a jeszcze wcześniej 6 463 zł.

AW

Podobne artykuły

Dzieci z

Dzieci z "Czwórki" dla WOŚP

23 st.
Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

16 st.
Tuliszków: Zebrali dla WOŚP  22 307 zł....

Tuliszków: Zebrali dla WOŚP 22 307 zł. Koszulka...

15 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama