wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Grzegorz Gibaszek wybrany na dyrektora szpitala

Grzegorz Gibaszek wybrany na dyrektora szpitala
 

Wiemy już, kto został nowym dyrektorem SP ZOZ w Turku. Funkcje tę objął dotychczasowy p.o. dyrektora – Grzegorz Gibaszek.

Gwoli przypomnienia – na przełomie sierpnia i września 2017 pojawiła się informacja, iż ze szpitalem w Turku żegna się dotychczasowy dyrektor – Dawid Klecha. Kilka tygodni później, 26 września, podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Tureckiego zadecydowano o powołaniu nowego szefa SP ZOZ w Turku. Od 1 października pełniącym obowiązki dyrektora został były komendant KPP w Turku, Grzegorz Gibaszek.

reklama

Grzegorz Gibaszek przeszedł do SP ZOZ ze Starostwa Powiatowego w Turku, gdzie został zatrudniony na początku 2016 r. na stanowisku dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Zdrowia. Gibaszek zastąpił wtedy na tym stanowisku byłego wojskowego Arkadiusza Michalaka.

P.o. dyrektora SP ZOZ musiał niejednokrotnie wyjaśniać samorządowcom i innym zainteresowanym, że choć kojarzony jest głównie z pracą w Policji, to nie jest to jego jedyne wykształcenie, jedyna rzecz, na jakiej się zna. – Zarządzam i kieruję różnymi jednostkami od blisko 20 lat. To nie tylko studia typowo policyjne, ale też studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, zarządzanie i administracja. To też studia podyplomowe z zarządzania jakością w administracji publicznej na Akademii Ekonomicznej. Szpital również dysponuje transportem i proszę państwa tu też ukończyłem studia podyplomowe, jeśli chodzi o transport i logistykę – mówił Grzegorz Gibaszek podczas jednej z sesji Rady Powiatu Tureckiego.

Gibaszek miał pełnić obowiązki dyrektora SP ZOZ w Turku do czasu wyłonienia dyrektora w konkursie. Dziś wiemy już, że Grzegorz Gibaszek pokonał swojego konkurenta i to on zostanie dyrektorem.

AW

Podobne artykuły

Powiat turecki wyemituje obligacje

Powiat turecki wyemituje obligacje

18 maj.
Wideo: Trwa budowa dróg i nabór do szkół....

Wideo: Trwa budowa dróg i nabór do szkół. Starosta...

7 maj.
Inwestycja za 7 909 902 zł dla turkowskiego...

Inwestycja za 7 909 902 zł dla turkowskiego szpitala

9 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama