wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Wyszyna: Bal karnawałowy w przedszkolu

Wyszyna: Bal karnawałowy w przedszkolu
 

Schyłek karnawału to wyjątkowy czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Niedawno w naszej szkole odbyła się choinka, w czwartek zgodnie z tradycją objadaliśmy się pączkami, a w piątek tj.08.02.2018r. przedszkolaki bawiły się na balu przebierańców.

Nasi milusińscy mieli możliwość wspólnego potańczenia przy najnowszych przebojach muzyki dance i pośpiewania. Przepięknie przebrane za kotki, wróżki, księżniczki, kowbojów, policjantów, piratów itp. z dumą prezentowały swoje stroje. Dzieci bawiły się wesoło, każdy miał możliwość zaprezentowania swojego talentu taneczno- wokalnego. W czasie odpoczynku posilali się słodkimi i owocowymi przekąskami.

reklama

Atmosfera była wyjątkowa, wypełniona uśmiechem i radością.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej...

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

9 maj.
Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w...

Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w...

10 kw.
Przedszkolaki walczyły o mistrzostwo i pieniądze

Przedszkolaki walczyły o mistrzostwo i pieniądze

8 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama