Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

wtorek 19 czerwca 2018

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Grabieniec świętował aktywnie

Grabieniec świętował aktywnie
 

Jak daleko można rzucić starym kaloszem? Ile fasolek zmieściło się w szklanej butelce i czy łatwo jest trafić marchewką do czerwonego buta? Odpowiedzi na takie pytania szukała niemal setka uczestników sobotniego festynu z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego na placu obok świetlicy wiejskiej na Grabieńcu.

Zebranych mieszkańców powitali: sołtys Stanisław Majcherek, wójt Karol Mikołajczyk i radny RG Michał Kocik. Na wszystkie dzieci czekały darmowe atrakcje: dmuchańce, popcorn, wata cukrowa, napoje czy lody. Upał nie przeszkodził dzieciakom w ochoczym udziale w zabawach i konkursach, prowadzonych przez radnego Michała Kocika. Największe emocje wzbudził wspomniany rzut kaloszem. Wszystkie dzieci otrzymały paczki i słodycze. Nie mogło zabraknąć malowania buziek. Dorosłym serwowano mrożoną kawę z mlekiem, dużym zainteresowaniem cieszyły się ciasta przygotowane przez miejscowe gospodynie.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Piknik miłośników wszystkich zwierząt

Wideo: Piknik miłośników wszystkich zwierząt

z wczoraj
Bibianna: Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem...

Bibianna: Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem Gościniec

12 czerw.
Nowa kapliczka na słodkowskim osiedlu poświęcona

Nowa kapliczka na słodkowskim osiedlu poświęcona

11 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama