III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

czwartek 26 kwietnia 2018

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Plac po kolejce

Włodarze naszego miasta powinni zająć się terenem po kolejce wąskotorowej i lokalnymi podatkami za ten teren.Bliskość dużych marketów tym terenem jest oszpecona gdyż jest to totalnie zaniedbane bród i wysypiska śmieci przynoszą naszemu miastu dużą ujmę dlatego warto by się tym zająć.
autor: Zdzichu

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl