Pierzok w Bibiannie - piątek i sobota 17-18 listopada, godz. 18:00

sobota 18 listopada 2017

Klaudyny, Romana, Tomasza

reklama

Plac po kolejce

Włodarze naszego miasta powinni zająć się terenem po kolejce wąskotorowej i lokalnymi podatkami za ten teren.Bliskość dużych marketów tym terenem jest oszpecona gdyż jest to totalnie zaniedbane bród i wysypiska śmieci przynoszą naszemu miastu dużą ujmę dlatego warto by się tym zająć.
autor: Zdzichu

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl