sobota 20 kwietnia 2024

Agnieszki, Amalii, Czecha

ZSR z Mistrzem Wielkopolski

Czterech uczniów ZSR wystartowało w barwach Ludowego Zespołu Sportowego „Maraton” w  Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce, które miały miejsce w Kaliszu.

Najlepszy wynik osiągnął Tomasz Pietrzak, który w biegu na 2 km, z czasem 6:11,72, zdobył tytuł Mistrza Wielkopolski. Biegająca na dystansie 1 km Sylwia Krawczyk zajęła piątą lokatę. Sprinterka Małgorzata Adamska przebiegła 60 m w czasie 8,48s, co dało jej 6 miejsce. W tej samej dyscyplinie Magdalena Gmach zajęła dziewiąte miejsce. Lepiej Magdalenie poszedł bieg przez płotki na dystansie 60m, gdzie zajęła 7 miejsce.

Trenerami i opiekunami są Mirosław Panfil i Marcin Panfil.