wtorek 23 kwietnia 2024

Ilony, Jerzego, Wojciecha

II ExTERMYnator w Uniejowie i pierwsze miejsce dla Andrzeja Nowinowskiego

II exTERMYnator w Uniejowie znów wycisnął pot i łzy. Na starcie ekstremalnego biegu stanęło ponad 130 śmiałków. Na donośny znak salwy armatniej rozpoczął się morderczy bieg. W jego trakcie zawodnicy grzęźli w błocie, przeciskali się pod betonowymi drenami, wdrapywali się na sztuczne przeszkody i maszerowali naprzód, aby przemierzyć liczącą dokładnie 9 kilometrów trasę II Biegu ExTERMYnator.

Klub jako jedyny 26 czerwca reprezentował Andrzej Nowinowski. Dzielny Maratończyk ukończył zawody na 17 miejscu w klasyfikacji open, oraz zajął 1 miejsce w kategorii wiekowej z czasem 01:34:20. Gratulujemy !!!