Wystawa: 500 lat reformacji, 180-lecie Parafii Ewangelickiej w Turku / 24.11. godz. 18:00 / Muzeum Miasta Turku

czwartek 23 listopada 2017

Adeli, Felicyty, Klemensa

reklama

Bieg Sylwestrowy już w sobotę! Pobiegaj w szampańskim nastroju

Bieg Sylwestrowy już w sobotę! Pobiegaj w szampańskim nastroju - Foto: KB Maraton Turek
Foto: KB Maraton Turek 

Jeszcze nie tak dawno siadaliśmy w wygodnych fotelach nad kartką z długopisem w dłoni i rozmarzeni spisywaliśmy wszelkie pomysły na świąteczne prezenty dla bliskich. Podobna chwila czeka nas za kilka dni, gdy stary rok się w nowy zmieni, a my zaczniemy zastanawiać się nad postanowieniami noworocznymi. Częstym postanowieniem składanym tuż przed lub tuż po północy 31 grudnia, jest - rozpoczęcie biegania. Jeśli to także jedno z twoich noworocznych postanowień - zacznij od „Biegu Sylwestrowego” z Klubem Biegacza Maraton Turek!

Spotkanie tradycyjnie rozpocznie się w Cisewie, o godz. 10:00 przy ulicy Jagodowej 3. Stamtąd grono biegaczy uda się do pobliskiego lasu na 10 kilometrowy bieg w komfortowym dla każdego tempie. Na zakończenie wszyscy złożą sobie noworoczne życzenia i wypiją po lampce szampana. Bieg poprowadzi zawsze uśmiechnięty maratończyk - Zbyszek Zając.

reklama

go

Podobne artykuły

Biegowa pielgrzymka do Lichenia

Biegowa pielgrzymka do Lichenia

3 lip.
Wyszyna: Pobiegnij w Husar Race

Wyszyna: Pobiegnij w Husar Race

11 maj.
Urodzinowe biegi trwają. Świętuj aktywnie 676...

Urodzinowe biegi trwają. Świętuj aktywnie 676...

22 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama