wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Zagrają dla 6-letniej Sandry. Turniej Charytatywny już 24 lutego

Zagrają dla 6-letniej Sandry. Turniej Charytatywny już 24 lutego
 

Porozumienie Kulturalno-Sportowe ORZEŁ Dziadowice-Folwark, Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport”, a także Gmina Turek zapraszają na wyjątkowy, halowy turniej nocny, który zostanie rozegrany 24 lutego, w hali sportowej przy Gimnazjum w Słodkowie.

W myśl pierwszych założeń, turniej tworzony przez PKS i EKS miał być po prostu wydarzeniem, stanowiącym nieoficjalnie zakończenie sezonu halowego w powiecie tureckim. Życie pisze jednak inny scenariusz. Okazało się bowiem, że wsparcia potrzebuje 6-letnia Sandra. Dziewczynka ciężko choruje, niebawem przejdzie poważną operację, ratującą jej życie. Dlatego też członkowie Porozumienia Kulturalno-Sportowego ORZEŁ Dziadowice-Folwark oraz Stowarzyszenia „Edukacja Kultura Sport” ze Słodkowa bez chwili wahania postanowiliśmy działać i zbierać fundusze na leczenie Sandry.

reklama

W związku z powyższym zmodyfikowana została nieco formuła imprezy. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest uiszczenie minimalnej kwoty wpisowego w wysokości 200 zł. Rzecz jasna datek może być większy. Całość zysków z turnieju charytatywnego zostanie przekazana na leczenie małej dziewczynki.

Do grona współorganizatorów wydarzenia dołączyła Gmina Turek, która zrezygnowała z pobierania opłaty za wynajem sali sportowej. Dzięki tej decyzji więcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na leczenie Sandry!

W turnieju biorą udział drużyny składające się minimum z 5, a maksymalnie z 10 zawodników. W skład drużyny wchodzą zawodnicy urodzeni w 2001 r. i starsi, a zawodnicy poniżej 18 roku życia posiadać muszą obowiązkowo pisemną zgodę rodziców.

reklama

W imprezie mogą brać udział drużyny, które do 22 lutego 2017 r. do godz. 18:00 dostarczą zgłoszenie na adres e-mail: pbrealfan@gmail.com lub we wskazane miejsce kontakcie telefonicznym: 781803124. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

 

Podobne artykuły

Słodków: Zagrają dla Julka w piłkę nożną

Słodków: Zagrają dla Julka w piłkę nożną

18 maj.
Malanów: Wyniki 4 kolejki GLPN

Malanów: Wyniki 4 kolejki GLPN

19-09-2017
Malanów: II kolejka GLPN za nami. Retro i...

Malanów: II kolejka GLPN za nami. Retro i Sparta z...

06-09-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama