Koncert Bacteryazz i Męczenie Owiec / Pub mixTura / 17.02 godz. 21:00

niedziela 18 luty 2018

Konstancji, Krystiana, Sylwany

reklama

Karatecy trenowali w Wałczu

Karatecy trenowali w Wałczu
 

W dniach od 2 do 5 marca odbyło się seminarium kumite Polskiej Federacji Kyokushin Karate w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Uczestniczyło w nim ponad stu zawodników. Nasz region reprezentowała drużyna w składzie: Kamil Więcławek, Norbert Kaczmarek, Paweł Dytkowicz, Kacper Grześkiewisz, Szymon Lewandowski, Weronika Mikosik, Paulina Zwolińska, Kinga Błaszczyk i Dariusz Jasiakiewicz. Grupa Karate trenowała pod okiem Artura Wilento oraz Bogdana Jeremicza. Uczestnicy skupiali się na doskonaleniu techniki kopnięć oraz uderzeń.

Każdy z uczestników miał okazję poprawić zasób technik w ataku i obronie pod opieką najlepszych szkoleniowców w Polsce. Nie zabrakło oczywiście walk zadaniowych oraz sparingów. Codziennie odbywały się aż 3 treningi.

Przez czas spędzony w Wałczu zawodnicy mieli możliwość trenować i doskonalić swoje umiejętności z Krzysztofem Habraszką - wielokrotnym mistrzem Polski i Europy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karate: Karatecy poddani egzaminowi

Karate: Karatecy poddani egzaminowi

18 st.
Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

9 st.
Wielki turniej karate

Wielki turniej karate

11-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama