niedziela 20 sierpnia 2017

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Tuliszków: Expressbau triumfatorem Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

Tuliszków: Expressbau triumfatorem Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza
 

Zakończyła się V Edycja Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. 11 marca br. rozegrana została jej 11 kolejka. Przypadek sprawił, iż na boisku spotkały się zespoły znajdujące się w tabeli w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. W ostatnim meczu zmierzyły się drużyny Expressbau i Kiszewy. Po zremisowanym spotkaniu pozycję lidera tabeli zajęła pierwsza z nich, miejsce wicelidera przypadło Kiszewom.

Zespół RTL pokonał Izoserwis, zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Piąty w tabeli Grzymiszew wynikiem 8:1 potwierdził swoją dominację nad Juniorami.

Na miano najlepszego bramkarza rozgrywek zapracował Krzysztof Klupiński (Expressbau). Jego zespół stracił najmniej bramek w całej lidze. Kilkoma wspaniałymi interwencjami zapobiegł ich utracie w kluczowych momentach gry, co zapewniło drużynie wygraną w poszczególnych meczach.

Z kolei najlepszym strzelcem ligi okazał się Patryk Janicki (Kiszewy) z dorobkiem 23 trafień. Zawodnik zdobył ten tytuł już po raz czwarty.

Graczy uhonorowano nagrodami. Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków otrzymała najlepsza drużyna ligi, Expressbau, Kiszewy – Puchar Przewodniczącego Rady Miasta, natomiast RTL – Puchar Prezesa MGKS Tulisia.

Organizatorami rozgrywek byli Urząd Gminy i Miasta Tuliszków oraz Miejsko-Gminny Klub Sportowy Tulisia; koordynator ligi – Maciej Pieszak.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tuliszków: Tulisia uległa Warcie Eremicie

Tuliszków: Tulisia uległa Warcie Eremicie

16 sierp.
Tuliszków: Młodzi piłkarze Tulisii, Oranje i...

Tuliszków: Młodzi piłkarze Tulisii, Oranje i OLE!...

11 czerw.
Tuliszków: Tulisia świętuje awans do okręgówki

Tuliszków: Tulisia świętuje awans do okręgówki

10 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama